Ma Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları | Netflix

Ma Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix filmleri, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ma Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları | Netflix

Ma Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix filmleri, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

31 Mayıs 2019‘da ABD’de vizyona giren ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir. Toplam 1 saat 39 dakikadan oluşan filmin yönetmenliğini Tate Taylor yaparken, senaryosunu Scotty Landes kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Octavia Spencer, Kyanna Simone Simpson, Diana Silvers, McKaley Miller ve Corey Fogelmanis gibi isimler yer alıyor. 5 milyon dolarlık bütçe ile çekilen film gişede 61 milyon dolarlık gelir elde ederek büyük bir gişe başarısı sağladı. 18 yaş üzeri kategoride yer alan film Nisan 2021 itibari ile Netflix Türkiye arşivine eklendi. Yapım IMDb‘de 41 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 5,6‘lık puana sahip oldu.

Ma Filmi konusu

Filmin konusu, orta yaşlarındaki bir kadın ile arkadaşlık kuran bir grup gencin başlarına gelen olayları konu ediyor. Ohio’da yaşayan Sue Ann, kendi dünyasında yaşayan, orta yaşlardaki yalnız bir kadındır. Sue,bir gün kasabaya yakın zamanda taşınmış olan Maggie adında bir kız ve onun arkadaşları ile tanışır. Aileleri ile birlikte yaşayan gençler, üzerlerindeki baskıdan fazlasıyla bunalmıştır. Tam da bu sırada evinde büyük bir parti düzenleyen Sue, gençlerin de aralarına katılmasını ister. Bu davet Maggie ve arkadaşları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Gençler, başlarına geleceklerden bihaber, partide Sue ile birlikte gönüllerince eğlenir. Sue ile tanıştıkları için kendilerini şanslı hisseden gençler, zaman geçtikçe bir takım tuhaf şeyler yaşamaya başlar. Sue’nun gösterdiği yakınlık, bir süre sonra takıntılı bir hal almaya başlayınca, gençler kendilerini büyük bir girdabın içerisinde bulur.

Ma Filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Octavia Spencer, Kyanna Simone Simpson, Diana Silvers, McKaley Miller ve Corey Fogelmanis gibi isimler yer alıyor.

Octavia Spencer Sue Ann “Ma” Ellington
Kyanna Simone Simpson – Genç Sue Ann
Diana Silvers – Maggie Thompson
McKaley Miller – Haley, Maggie’s friend
Corey Fogelmanis – Andy Hawkins, Maggie’s boyfriend
Juliette Lewis – Erica Thompson
Teagan Edsell – young Erica
Luke Evans – Ben Hawkins
Andrew Matthew Welch – young Ben
Gianni Paolo – Chaz, Maggie’s friend
Dante Brown – Darrell, Maggie’s friend
Missi Pyle – Mercedes, Ben’s girlfriend
Nicole Carpenter – young Mercedes
Tanyell Waivers – Genie Ellington

Film yorumları

çok gerilemedim açıkçası. konu klişe ve gerçekten sağlık sektörü psikopatları baydı artık.bana sanki devam filmi de olacak gibi geldi ma 2 falan. tam o tarzdı bence. ölülerin diriltilebileceğini en iyi bizim televizyonlarımız bilir.. şaşırmayız yani.

  • immortaldarkness

gayet izlenir film. kafa dagitmalik. octavia spencer iyi.

  • gezz / Ekşi Sözlük

amerikan gencligine alkolun kotuluklerini anlatmaya calisan abuk film. amerikada degilseniz cok dikkate alinmamasi gerektigini dusunuyorum.

  • kuzen / Ekşi Sözlük

sadece octavia spencer için bile izlenecek filmdir.
fragmanını izledim ama türü konusunda kafamı karıştırmıştır.
saf bir gerilim filmi mi,yoksa komedi öğeleri içeren gerilim mi .

  • derin dusunce / Ekşi Sözlük

daha karışık gerilimi bol bir film bekliyorduk ancak orta seviyede tutulmuş filmin gerilimi. octavia cok iyi.

  • cok kara kislar gordum / Ekşi Sözlük

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.