Mad for Each Other Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri Yorum Güncel

Mad for Each Other Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Mad for Each Other dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, mydramalist puanı, ekşi yorumları, Netflix Kore dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

02.06.2021
Mad for Each Other Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Mad for Each Other dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, mydramalist puanı, ekşi yorumları, Netflix Kore dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

24 Mayıs 2021′de yayınlanmaya başlayacak olan 2021 yapımı yeni Güney Kore yapımı dizilerden biridir. Toplam 13 bölümden oluşan yapım, Kakao tv ve Netflix tarafından yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini Lee Tae-Gon üstlenirken, senaryosunu Ah Kyung kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Jung Woo, Oh Yeon-Seo, Su-Hyun, Baek Ji-Won, Lee Hye-Eun ve Lee Hye-Eun gibi isimler yer alıyor. Haftada 3 gün olarak yayınlanacak olan yapım 21 Haziran 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Romantik komedi türünde yer alan yapım ayrıca Crazy Person in the Area, The Crazy Guy in This District gibi isimler ile biliniyor. Dizi Mydramalist‘te 8,0‘lık puana sahip oldu.

Mad for Each Other konusu

Dizinin konusu, alt üst olmuş iki kişinin arasında ki romantik ilişkiyi konu almaktadır. No Whi-O (Jung Woo), yaşadığı bir olay sonrasında öfke kontrolünde sorunlar yaşamaya başlar ve ne kadar uğraşsa da öfkesini kontrol etmeyi başaramaz. Bu süre zarfında, çılgın biri olan Lee Min-Kyung (Oh Yeon-Seo) ile tanışır. Geçmişte yaşadıkları ilişkiler ile alakalı çok komplike ve yaralayıcı tecrübeler yaşamış olan ikili (No Hwi Oh ve Lee Min Kyung) kendi iyileşme süreçlerini yaşarken birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Bir dedektif olan No Whi-O, Oldukça iyi bir hayata sahip olduğunu düşünürken yaşadığı bir olay sonucunda hayatı alt üst olur. Öfkesini kontrol edemeyen, her şeye sinirlenen çılgın bir adama dönüşür. Bir kariyer kadını olan Lee Min-Kyung, Sofistike bir görünümü ve iyi bir işi vardır. Yaşadığı bir olay sonucunda sıradan hayatı çöker ve artık kimseye güvenemez olur. Sanrılar görmeye ve kompülisif bozukluklar yaşamaya başlar.

Mad for Each Other oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jung Woo, Oh Yeon-Seo, Su-Hyun, Baek Ji-Won, Lee Hye-Eun ve Lee Hye-Eun gibi isimler yer alıyor.

Jung Woo – No Whi-O
Oh Yeon-Seo – Lee Min-Kyung
Su-Hyun – Su-Hyun
Baek Ji-Won – In-Ja
Lee Hye-Eun – Sun-Young
Lee Yeon-Doo – Ju-Ri
Jung Seung-Gil – Takım Lideri Kim
An Woo-Yeon – Sang-Yeob

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.