Mahzen Filmi | Konusu | Oyuncuları | Beyaz tv

09.06.2023
Mahzen Filmi | Konusu | Oyuncuları | Beyaz tv

Mahzen filmi 2022 konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, beyaz tv, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

25 Mart 2022’de vizyona giren İrlanda, Belçika ve ABD ortak yapımı orijinal içeriğidir. Toplam 1 saat 34 dakikalık süreden oluşan film, korku ve gerilim türünde yer alıyor.

Brendan Muldowney‘nin yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu da Brendan Muldowney kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Elisha Cuthbert, Eoin Macken, Dylan Fitzmaurice Brady, Abby Fitz, Tara Lee, Michael-David McKernan ve Andrew Bennett gibi isimler yer alıyor.

Yapım IMDb‘de 7 bine yakın oy aldı ve 5,3‘lük puana sahip oldu.

Filmin orijinal adı: The Cellar

Mahzen filmi konusu

Filmin konusu, Woods ailesi, algoritmalarla ve etkileşim sistemleri ile ilgilenerek varlıklı bir aile haline gelmiştir. Keira ve Brian Woods, bu işte zekalarını kullanarak hiç kazanmadıkları kadar para kazanır. Çift, iki çocuğunu da alarak, İrlanda’da bulunan bir eve yerleşir. Kısa süre sonra bu evde paranormal olaylar yaşanmaya başlar.

Keira ve Brian Woods, hayatlarında bir kez karşılaşabilecekleri bir fırsatı karşılıksız satın alma fırsatını geri çeviremezler ve şehrin banliyölerinde geniş, gösterişli, tam donanımlı bir İrlanda malikanesine taşınırlar. Somurtkan genç kızları Ellie ve küçük erkek kardeşi Steven, ürkütücü bir şekilde boş olan yeni evlerinin soğuk odalarında dolaşırken, oturma odasındaki ilgi çekici kurmalı bir gramofon aniden dikkatlerini çeker. Ve şüphesiz, herkesin gözü önünde gizlenmiş daha fazla hazine olmalı. Ama çocukların tuhaf davranışlarının arkasında ne olduğunu kim bilebilir? Mahzende hangi karanlık, tüyler ürpertici mucizeler gizleniyor?

Mahzen filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Elisha Cuthbert, Eoin Macken, Dylan Fitzmaurice Brady, Abby Fitz, Tara Lee, Michael-David McKernan ve Andrew Bennett gibi isimler yer alıyor.

Elisha Cuthbert – Keira Woods
Eoin Macken – Brian Woods
Dylan Fitzmaurice Brady – Steven Woods
Abby Fitz – Ellie Woods
Tara Lee – Erica
Michael-David McKernan – Michael
Andrew Bennett – Detective Brophy
Aaron Monaghan – Dr. Fournet

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle