Mare of Easttown Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri - Yorum Güncel

Mare of Easttown Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Mare of Easttown dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, 1.sezon 1.bölüm, incelemesi, fragmanı, izle, Netflix, ne demek, HBO, izle, 2.sezon, wiki, imdb, izle altyazılı, dizi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Mare of Easttown Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Mare of Easttown dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, 1.sezon 1.bölüm, incelemesi, fragmanı, izle, Netflix, ne demek, HBO, izle, 2.sezon, wiki, imdb, izle altyazılı, dizi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

18 Nisan 2021’de HBO‘da prömiyeri yapılan, Brad Ingelsby tarafından yaratılan Amerikan polisiye dram mini dizisidir. Başrolünde Titanik ve Sil Baştan gibi filmlerden tanıdığımız Kate Winslet, Julianne Nicholson ve Jean Smart gibi isimlerin yer aldığı dizi gizem ve polisiye türündedir. Toplamda 7 bölümden oluşan dizinin bölümleri ise ortalama 55 dakikadan oluşuyor.

Brad Ingelsby’in yaratıcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Hesaplaşma, Pride and Glory ve Warrior gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Gavin O’Connor oturuyor.

Mare of Easttown Konusu

Dizi Konusu; Pennsylvania’daki küçük bir kasabadaki bir dedektif, hayatının parçalanmasını engellemeye çalışırken yerel bir cinayeti araştırır.

Mare of Easttown, Pennsylvania’da yaşanan bir cinayeti konu ediyor. Küçük bir kasabada yaşayan dedektif, bir yandan çalkantılı yaşamındaki sorunlarla mücadele ederken, bir yandan da kasabada işlenen gizemli bir cinayeti aydınlatmaya çalışır. Kate Winslet’ın, cinayeti araştıran dedektife hayat verdiği dizinin yaratıcısı ise Brad Ingelsby.

Çekimler Nisan 2020 tarihinde Philadelphia’da yapılan dizinin imdb puanı ise 8,1’dir.

Mare of Easttown Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizi oyuncuları; Titanik, Sil Baştan, Hayallerin Peşinde gibi yapımları ile tanıdığımız ünlü oyuncu Kate Winslet’in başrolde yer alıyor. Dizide ayrıca Julianne Nicholson, Jean Smart, Mark Roybal ve Gordon Gray gibi isimler de yer alıyor.

Karakterler

Kate Winslet – Mare Sheehan
Julianne Nicholson – Lori Ross
Jean Smart – Helen
Angourie Rice – Siobhan Sheehan
David Denman – Frank Sheehan
Neal Huff – Father Dan Hastings
Guy Pearce – Richard Ryan
Cailee Spaeny – Erin McMenamin
John Douglas Thompson – Chief Carter
Joe Tippett – John Ross
Cameron Mann – Ryan Ross
Patrick Murney – Kenny McMenamin
Izzy King – Drew Sheehan
Kassie Mundhenk – Moira Ross
Patsy Meck – Jan Kelly
Kate Arrington – Faye
Ruby Cruz – Jess Riley
Chinasa Ogbuagu – Beth Hanlon
Justin Hurtt-Dunkley – Officer
Mackenzie Lansing – Brianna
Connie Giordano – Patty Del Rasso
Kittson O’Neill – Susie Holbert
Pat DeFusco – Officer Tommy Boyle
Sosie Bacon – Carrie Layden
James McArdle – Deacon Mark Burton
Jeffrey Mowery – Carroll’s Neighbor
Evan Peters – Detective Colin Zabel
Patrick McDade – Glenn Carroll
Drew Scheid – Geoff Gabeheart
Anthony Norman – Nathan Forde
Rose Decker – Kenzie
Debbie Lay – Neighbor
Robbie Tann – Billy Ross
Phyllis Somerville – Betty
Sadat Waddy – Sean

Dizi fragmanı

Mare of Easttown Yorumları (Ekşi)

tipik klasik kasaba polisiyesi gibi başlayan ve içeriğinin yarısından fazlası z kuşağının tıraşşşşş ilişkilerine odaklanan başka bir hbo dizisi… tabii ki z kuşağıyla artık pörsümüş kate winslet’in olay örgüsü karışık gidiyor, bu yüzden hbo’nun artık klasik tarzı olan zenci z kuşağı odaklı edgy teenager dizilerinden biri değil, daha beyaz tenli z kuşağını izliyoruz ve arada polis kate winslet’e dönüşler diziyi cringeleştirmiyor… oyunculuk falan da iyi + artık moruk olmuş kate winslet harici diğer çıtır kızlar da baya güzeller. özellikle diğer dayak yiyen kız çok çok güzel, onu dayaktan kurtaran sarı kafada baya güzel.

  • don drapper

bir başka hbo güzelliği. sharp objects tadı aldım. tabi bu dizi onun yanında daha az hasta kalıyor. güzel bir ilk bölümdü. zamanla açılacağı belli. kate winslet doğal ve ustaca oynuyor.

edit: bir üst entryi yeni gördüm. o sığlık ve cehalet için diziden özür diliyorum. siz bir şey izlemeyin yahu.

  • udna

ekranda izlediği şeylere güzel, çirkin, pörsümüş, pörsümemiş şeklinde bakmak kadar sığ bir bakış açısı olabilir mi? bunu yazan z kuşağından olabilir tabii, o kısmı bilmiyorum.
dizi gayet güzel başladı. tipik polisiyelerden farklı olarak, karekterleri daha yakından tanıyabiliyoruz. yüzeysel geçmemişler. ben kendi adıma 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. “izleyin” derim.

  • jealousydb
    

Mildred Pierce Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.