Mashle 11.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

10.06.2023
Mashle 11.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Mashle 11.Bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, ne zaman gelecek, konusu, karkaterleri, cast, yorumları, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Mashle 1. sezon hakkında

Mashle: Magic and Muscles (Japonca :マッシュル-MASHLE-, Hepburn: Masshuru), Hajime Kōmoto tarafından yazılan ve çizilenbir Japon manga serisidir. A-1 Pictures tarafından bir anime televizyon dizisi uyarlamasıNisan 2023’te gösterime girdi. Hikaye, Sihirbazların dünyasına, sihirden yoksun ama etraftaki en güçlü kişi olan genç bir çocuk olan Mash doğarması ile varlığı ve kaderi dünyasını değiştirmesini ele alıyor.

Anime hakkında en çok merak edilen şeylerden biri Mashle 10.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? sorusu oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Mashle konusu

Sihirbazların dünyasına, sihirden yoksun ama etraftaki en güçlü kişi olan genç bir çocuk olan Mash doğar. Varlığı ve kaderi dünyasını değiştirecektir.

Bir bireyin toplum içindeki konumunun, gücü ve sihir becerisiyle tanımlandığı büyülü bir dünyada geçen Mash Burnedead, kanında bir gram bile büyü olmayan genç bir adamdır. Üvey babası Regro ile huzurlu bir hayat yaşamak için Mash’in bir İlahi Vizyoner (神覚者, Shinkakusha ) olması gerekecek , bu unvan yalnızca Easton Magic Academy’nin istisnai öğrencilerine verilir. Hiçbir sihre sahip olmamasına rağmen Mash, hayatta kalmaya ve dünyaya kasların sihri yenebileceğini göstermeye kararlı bir şekilde sihir okuluna gider.

Mashle seslendirenler ve karakterleri (cast)

Chiaki Kobayashi – Mash Burnedead
Katsuyuki Konishi – Brad Coleman

Chô – Regro Burnedead
Hiroaki Hirata – Narrator
Reina Ueda – Lemon Irvine
Reiji Kawashima – Finn Ames
Yûki Kaji – Rayne Ames
Takuya Eguchi – Dot Barrett
Kaito Ishikawa – Lance Crown
Yûichirô Umehara – Abel Walker

Mashle 11.Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Mashle 1.Sezon 11.Bölüm Amerika Birleşik Devletleri’nde 17 Haziran Cumartesi günü yayınlanacak. Bölüm Japonya’da 17 Haziran Cumartesi günü saat 12:30’da (JST) yayınlanacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle