Maske: Nezaketle Tebessüm Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

08.06.2023
Maske: Nezaketle Tebessüm Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Maske: Nezaketle Tebessüm filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Satre Film‘in yapımcılığını üstlendiği gizem, gerilim ve kara komediyi bir arada barındıran yerli sinema filmidir.

Garip Bülbül Neşet Ertaş filminin yönetmeni Berker Berki’nin yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu Emrah Ertaş tarafından kaleme alındı.

Filmde, gençlik yıllarında yaşadığı travmalardan sonra yaşadığı sıkıntıları atlatabilmek ve hayatına devam edebilmek için çeşitli yöntemler deneyen Barış’ın hikayesi anlatılıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Kaan Turgut, Nilay Deniz, Mert Turak, Burç Kümbetlioğlu, Erdinç Gülener, Altan Erkekli, Hakan Vanlı ve Ulvi Alacakaptan gibi isimler yer alıyor.

Film toplam 1 saat 44 dakikadan oluşuyor. Karakterlerin yaşadığı duygusal durumları izleyiciye başarılı bir şekilde aktaran film 9 Haziran 2023 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Maske: Nezaketle Tebessüm Filmi Konusu

Film, yaşadığı travmalardan sonra yaşamına devam edebilmek için çeşitli kandırma yöntemleri ile hayatına devam eden Barış’ın hikayesini konu ediyor. Barış, başında sürekli bir bela olan, birçok meslekle ilgilenmeye çalışan genç bir adamdır. Hayatı boyunca sürekli trajikomik olaylar yaşayan Barış’ın bu durumunun nedeni, geçmişinde yaşadığı ağır travmaların etkisi olarak görülür. Ancak yaşanılan olayların altında düşünülenden daha büyük gizemler vardır.

Maske: Nezaketle Tebessüm Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Kurtuluş Hattı filminde Faron karakterini canlandıran Kaan Turgut ve Aşk Yeniden adlı dizide rol alan Nilay Deniz yer alıyor. Ayrıca Türk sinemasında başarılı bir çok yapımda rol alan usta oyuncu Altan Erkekli’nin yanı sıra Ulvi Alacakaptan, Mert Turak, Erdinç Gülener, Burç Kümbetlioglu, Emre Erçil ve Murat Yeşil gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Kaan Turgut – Barış
Nilay Deniz – Nergis
Mert Turak – Toprak
Erdinç Gülener – Orhan
Burç Kümbetlioglu – Burç
Altan Erkekli
Ulvi Alacakaptan
Emre Erçil
Murat Yeşil

Film Fragmanı

Vizyondaki filmleri güncel olarak bizimle buradan takip edin:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle