Masterchef All star 2023 Yarışmacıları ve jürileri kimler?

13.06.2023
Masterchef All star 2023 Yarışmacıları ve jürileri kimler?

Masterchef All star 2023 ne zaman başlıyor, jürileri kimler, yarışmacıları kimler, şefleri, Somer Sivrioğlu neden yok, tanıtım videosu, Serhat neden yok, barbaros var mı, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Masterchef 2023 yılında allstar konsepti ile ekranlara dönüyor. Geçtiğimiz sezon Metin Yavuz şampiyon olduğu yarışma sonrası bu yıl geçmiş sezonlarda yer alan yarışmacıların yer alacağı all star yarışması yapılacak. Geçen sezonlarda isimlerin tanıtık isimlerin yer alacağı yarışmanın başlama tarihi de belli oldu.

Masterchef All star 2023 jürileri kimler?

2023 yılı için gerçekleştirilecek olan Masterchef yarışmasında jüri üyelerinde Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna yer alacak. Somer Sivrioğlu yerine ise bu yıl Yılmaz Öztürk’ün yer alacağı konuluşuyor. Somer Sivrioğlu’nun kamuoyuna yansıyan hapis cezası istemi bulunan bir mahkemesi bulunması nedeniyle bu yılki programda Somer Sivrioğlu’nun yer almayacağı ifade ediliyor.

Masterchef Junior 3.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, yarışmacıları, Exxen programları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL'den yanıt bulabilirsiniz.

Masterchef All star’da Somer Sivrioğlu neden yok?

Programın geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk tanıtımında Somer Sivrioğlu’nun olmaması gündeme gelmişti.

Somer Sivrioğlu’nun geçtiğimiz yıl devraldığı restoranın istinat duvarı çökmesi sonucu bir kişi hayatını kaybettiği basına yansımıştı. Yaşanan olayla ilgili Açılan dava sonucu Somer Sivrioğlu’nun 22,5 yıl hapsi istendiği öğrenilmişti.

Bununla birlikte Avusturalya’da işleri devam eden Somer Sivrioğlu, MasterChef yeni sezonunda yer almama kararı aldı.

Masterchef All star 2023 kadrosu kimler var?

Bu yıl gerçekleşecek Masterchef Allstar yarışmasında yer alacak isimler açıklandı. İşte o açıklamalar:

Barbaros Yoloğlu, Uğur Kardaş, Metin Yavuz, Sergen Özer, Eren Kaşıkçı, Sefa Okyay Kılıç, Tahsin Küçük, Ebru Has, Yağız Özçelik, Batuhan Bayır, Faruk Batuhan Öner, Alican Sabunsoy, Mustafa Aydın, Esra Tokelli, Dilara Başaran, Rıfat Yurttaş, Suna Aydın, Kerem Giritlioğlu, Eray Aksungur, Kıvanç Karadeniz, Hasan Biltekin, Fatma Nur Uçar, Ayaz Geçer, Tolga Şener, Cemre Uyanık, Gülşah Suna, Duygu Acarsoy Atun, Pelin Zaman, Eda Karabulut, Bahri Özkan, Güzide Mertcan, Hakan Kanık.

Masterchef All star 2023 ne zaman başlıyor?

Yarışma programı bu yıl 14 Haziran 2023’de yayınlanacak bölümü ile başlayacak.

Tanıtım videosu
https://youtu.be/eHtDM5YEkIU
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle