Masterchef Barış kimdir? Barış Demir kimdir?

14.09.2023
Masterchef Barış kimdir? Barış Demir kimdir?

Masterchef Barış kimdir, Masterchef Barış sevgilisi Barış Demir, Masterchef Barış KAÇINCI oldu, Masterchef Barış nereli, Masterchef Barış Demir babası kimdir, Masterchef Barış Burcu, MasterChef Barış doğum Tarihi, Masterchef Barış kimdir, gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Masterchef Barış hakkında

Barış Demir MasterChef programının eski yarışmacıları arasında yer alıyor. Sevilen yarışmadaki Barış Demir kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Barış Demir kimdir?

Masterchef 2022’de geçen yıl yarışan Barış Demir, Fatma Nur Uçar’la olan tartışmaları ve iddialı sözleriyle tanınan bir yarışmacıydı. Barış Demir, Masterchef All Star’ın yedek seçmelerine katıldı. Azize ve Mustafa ile sona kalan Barış, en iyi tabağı hazırlayarak yedeklere girmeyi başardı.

Masterchef Allstar programında da yer alan Barış, bu sezonda girdiği polemikler ile de gündeme geliyor.

Kariyeri

24 yaşındaki Barış Demir, Bodrum’da yaşıyor. Ailesi kebapçı olan Barış, aşçılık mesleğine küçük yaşlarda başlamış ve devam etmiş. Barış Demir, yarışmaya katıldığında Bodrum Torba’da bir otelde çalışıyordu. Barış Demir biyografisini şöyle anlatmıştı: “23 yaşındayım, Bodrum’dan katılıyorum yarışmaya. Mesleğe çok küçük yaşlarda başladım, aile mesleğinden ötürü. En sonunda MasterChef’e gelmeye karar verdim. Torba’da bir otelde çalışıyorum.”

Yaşı

24

Nereli

Bodrum

Instagram hesabı

@barisdemirofficiall

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle