Masumiyet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Fox Dizileri - Yorum Güncel

Masumiyet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Fox Dizileri

Masumiyet dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, Fox Dizileri, İncelemesi, yorumları, Fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Masumiyet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Fox Dizileri

Masumiyet dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, Fox Dizileri, İncelemesi, yorumları, Fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Yayın tarihi henüz açıklanmamış olan 2021 yapımı yerli dizilerden biridir. Fox tv tarafından yayınlanacak olan dizi Gold Film imzası taşırken, yapımcılığını Faruk Turgut üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Ömür Atay otururken senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren dizinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başladı. Dizinin oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi isimlere Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan ve Asena Tuğal gibi isimler eşlik ediyor. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Dizinin bölümleri 120 dakikadan oluşacak.

Masumiyet Dizi konusu

Dizinin konusu, Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Masumiyet Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi birbirinden sevilen oyuncular paylaşırken onlara Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan ve Asena Tuğal gibi isimler yer alıyor.

Hülya Avşar,
Mehmet Aslantuğ,

Deniz Çakır
Serkay Tütüncü,
İlayda Alişan,
Deniz Işın,
Selen Uçer,
Tolga Güleç,
Neslihan Arslan,
Asena Tuğal,
Ertuğrul Postoğlu,
Alayça Öztürk Gidişli,
Kimya Gökçe Aytaç,
Gizem Ergün,
Asena Keskinci,
Ozan Kaya Oktu
Rüçhan Çalışkur

Ne zamana yayınlanacak?

Dizinin yayın tarihi henüz yayıncı Fox tv dizilerinden biridir.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.