Maverix Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Maverix Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

12.05.2022
Maverix Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Maverix dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Mayıs 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Avusturalya orijinali dizidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi aile ve spor türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Isaac Elliot, Ian Watson ve Geoff Bennett üstlenirken, senaryosunu Sam Meikle, Fin Edquist, Kelly Schilling, Sarinah Masukor ve Michelle Offen kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Darcy Tadich, Tatiana Goode, Sam Winspear-Schillings, Tjiirdm McGuire, Sebastian Tang ve Charlotte Maggi gibi isimler yer alıyor.

Dizinin bölümleri 24 ila 27 dakikadan oluşuyor. Dizi Avustralya’da çekildi.

Maverix konusu (Spoiler içerebilir)

Dizinin konusu, Çılgın akrobasilerle dolu bu yüksek tempolu dizide genç motokrosçular rakiplerini geçmeye, birbirlerinin içindeki cevheri ortaya çıkarmaya ve şampiyon olmaya çalışıyor. Genç yarışçı Scott Griffin ve eski bir motokros şampiyonu olan babası Griffo, yeni kurdukları Maverix Yarış Akademisi’nde Jenny, Richie ve Kaden’ı eğitime alırlar. Griffo viral video yıldızı Ayı Wallis ve onun sirk numaralarına takımın hazır olduğundan emin değildir. Bölgenin bir sakini ihtiyaçtan akademinin aletlerine göz diker. Alice Springs Yarışı’na hazırlanan takımın önce iyi geçinmeyi öğrenmesi gerekir. Angelique pistte becerilerini sergiler. Ayı takımdan çıkmayı istemektedir. Richie’nin ailesi, Maverix’in onun için uygun olmadığını düşünür. Takım ilk yarışında halkı ve yeni sponsoru etkilemeyi başarır.

Maverix dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Darcy Tadich, Tatiana Goode, Sam Winspear-Schillings, Tjiirdm McGuire, Sebastian Tang ve Charlotte Maggi gibi isimler yer alıyor.

Darcy Tadich – Scott
Tatiana Goode – Jenny
Sam Winspear-Schillings – Bear
Tjiirdm McGuire – Richie
Sebastian Tang – Kaden
Charlotte Maggi – Angelique
Jane Harber – Tanya
Rohan Nichol – Griffo
Kelton Pell – Vic Simmons

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR