Maviye Sürgün Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

10.06.2023
Maviye Sürgün Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

Maviye Sürgün dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, nerede çekiliyor, imdb puanı, yorumları incelemesi, ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel!

Dizi hakkında

12 Haziran 2023’de Show tv tarafından yayınlanacak olan yerli dizidir.

Dram ve romantik türünden yer alan dizi Latin Amerika’da Telemundo kanalı tarafından Blue Cage adı ile yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Mina Koyunlar ve Ruhi Sarı gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Nezaket Coşkun üstlenirken, dizi Barış Erdoğan, Gamze Arslan ve İlker Arslan kaleme aldı.

Maviye Sürgün dizisi konusu

Dizinin konusu, Uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı’da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda’nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur.

Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne’yi ‘Tanrı Misafiri’ olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır.

Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne’nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur. Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı’da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır.

Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor?

Dizi Muğla’nın Marmaris ilçesinde çekiliyor.

Maviye Sürgün oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Mina Koyunlar ve Ruhi Sarı gibi isimler yer alıyor.

Caner Cindoruk – Ali Tarhun
Damla Sönmez – Defne Boz
Serkan Altunorak – Ozan Adar
Bülent Şakrak – Hasan Yel
Ayça Erturan – Zehra Uncu
Mina Koyunlar – Azra
Ruhi Sarı – Serhat
Hakan Salınmış – Salih
Gökşen Ateş – Deniz Gencer Yakut
Yaman Arslan – Arda Tarhun

Maviye Sürgün 1.bölüm ne zaman yayınlanacak? ne zaman başlayacak?

Dizi 12 Haziran Pazartesi günü Show tv tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle