May I Help You Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

26.10.2022
May I Help You Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

May I Help You (눈에 콩깍지) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri 2022, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Ekim 2022’de yayınlanmaya başlayan 2022 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, romantik, fantezi ve drama türünde yer alıyor.

Haftada 2 bölüm yayınlanan dizi 8 Aralık 2022’de yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Hyeri, Lee Jun Young, Song Deok Ho, Lee Kyu Han, Tae In Ho ve Lee Kyu Han gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Shim So Yeon üstlendi.

Haftanın 2 günü yayınlanan dizinin bölümlerinin süresi ise 1 saat 10 dakikadır.

MBC tarafından yayınlanan dizi Ildangbaek Butler adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,7‘lik puana sahip oldu.

May I Help You konusu

Dizinin konusu, Baek Dong Ju cenaze yönetmeni olarak çalışmaktadır. Ölü insanları görmesine ve onlarla konuşmasına izin veren özel bir yeteneği var. Ölü insanlar Baek Dong Ju’dan son dileklerini yerine getirmesini ister. Baek Dong Ju dileklerini yerine getirmezse, günü kötü şansla dolar. Bu, onu Kim Jib Sa’nın yardımıyla dileklerini dinlemeye ve dileklerini yerine getirmeye motive eder.

Kim Jib Sa, amcası Vincent’a ait olan “Ildangbaek” ayak işlerini yapan bir çalışandır. Ildangbaek, müşterilerin istediği hemen hemen her şey için, hatta ampul değiştirmek gibi küçük şeyler için hizmet sağlar. Kim Jib-Sa müşterileri için elinden gelenin en iyisini yapar.

May I Help You oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Hyeri, Lee Jun Young, Song Deok Ho, Lee Kyu Han, Tae In Ho ve Lee Kyu Han gibi isimler yer alıyor.

Hyeri – Baek Dong Joo
Lee Jun Young – Butler Kim
Song Deok Ho – Seo Hae Ahn
Lee Kyu Han – Vincent – Lee Hyang Bok
Tae In Ho – Im Il Seop
Lee Kyu Han – Vincent
Oh Dae Hwan – Michael
Seo Hye Won – Yoo So Ra
Jo Won Hee

Fragmanı

YORUMLAR