Melancholia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri - Yorum Güncel

Melancholia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

02.12.2021
Melancholia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Melancholia (멜랑꼴리아) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Mdyramalist puanı, Kore Dizileri 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

10 Kasım 2021‘de yayınlanmaya başlayan Güney Kore yapımı dizidir. Toplam 12 bölümden oluşan dizi, Dram, romantik ve okul türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Kim Sang Hyub üstlenirken, senaryosunu Kim Ji Woon kaleme aldı.

tvN tarafından yayınlanan dizi 30 Aralık 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Orijinal dili Korece olan dizi haftada 2 bölüm olarak yayınlanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Song Hye-Kyo, Jang Ki-Yong, Choi Hee-Seo, Kim Ju-Hun, Nam Ki Ae, Choi Hong Il ve Joo Jin Mo gibi isimler yer alıyor.

Yapım Mydramalist‘te 8,1′lik puana sahip olurken, bölüm süreleri ise 1 saat 10 dakika şeklindedir.

Dizi ayrıca Melangoria ismi ile de bilinmektedir.

Melancholia konusu

Dizinin konusu, Baek Seung Yoo, soğuk görünümlü, insanlara karşı mesafeli olan birisidir. Zekasıyla daha beş yaşında bir matematik bilgi yarışması programında üniversitesi öğrencilerinin bile çözemediği matematik problemlerini çözerek dünyayı şaşırtır ve 10 yaşında MIT’ye girmeye hak kazanır. Ancak 12 yaşında okulu bırakmaya karar verir ve daha sonra kimsenin onu bulamaması için ortadan kaybolur. Ji Yoon-soo ise Bae Seung-yoo’ nun matematik öğretmenidir. Canlandırıcı gülümsemesine ve sıcak görünümüne rağmen, kafasına koyduğu şeylerin peşinden koşan güçlü bir karaktere sahiptir. Ji Yoon-soo, 18 yaşındayken ilk kez tanışmalarından dört yıl sonra eski öğrencisiyle karşılaştığında bu durum ciddi bir skandala sürüklenir.

Melancholia oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Do Hyun, Lim Soo Jung, Choi Dae Hoon, Jin Kyung, Jang Hyun Sung ve Byun Jung Soo gibi isimler yer alıyor.

Lee Do Hyun – Bae Seung-yoo
Lim Soo Jung – Ji Yoon-soo
Choi Dae Hoon – Ryu Sung Jae
Jin Kyung – Noh Jung Ah
Jang Hyun Sung – Sung Min Joon
Byun Jung Soo – Yoo Hye Mi
Kim Ho Jin – Baek Min Shik
Baek Ji Won – Min Hee Seung
Woo Da Vi – Sung Ye Rin

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR