Melda Yücel Kocaalp Kimdir? NTV Haber Spikeri

Melda Yücel Kocaalp kimdir? Hayatı, kariyeri, biyografisi, nereli, kaç yaşında, burcu, evli mi, instagram hesabı, twitter hesabı, NTV Haber Spikeri, boy kilo, yaş gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

10.05.2021
Melda Yücel Kocaalp Kimdir? NTV Haber Spikeri

Melda Yücel Kocaalp kimdir? Hayatı, kariyeri, biyografisi, nereli, kaç yaşında, burcu, evli mi, instagram hesabı, twitter hesabı, NTV Haber Spikeri, boy kilo, yaş gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Melda Yücel Kocaalp 29 Eylül 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatına da İstanbul’da başlayarak ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun oldu. Cengiz Kocaalp ile evlendi ve bu evlilikten iki çocukları oldu.

Kariyeri

Üniversiteden mezun olduktan sonra Takvim gazetesinde köşe yazarlığı yaparak kariyerine adım attı. Bir süre orada çalıştıktan sonra Yeni Binyıl gazetesine geçiş yaptı. Yeni Binyıl gazetesinde aynı zamanda muhabirlik görevini de üstlendi. Ardından Kanal 6 kanalında sunuculuk yapmaya başladı. Kanal 6’da bir süre görev aldıktan sonra Star Tv’ye transfer oldu. Bir dönem ana haber spikeri olarak görev aldı. Star Tv’den sonra kariyerine Habertürk kanalı ile devam etti. Burada ekonomi müdürlüğü görevinin yanı sıra ekonomi programlarının sunuculuğunu üstlendi.

Bir sonraki durağı ise CNBC-E kanalı oldu ve Finans Cafe programını hazırlayıp sundu. CNBC-E kanalındaki başarılı performansının ardından NTV kanalına transfer oldu. NTV’de Finans Cafe, Sektör Emlak ve Turizm’de Dönüşüm gibi birçok ekonomiprogramının sunuculuğunu yaptı. Bunun yanında Benim Şehrim programını ve Osman Müftüoğlu ile birlikte Yaşasın Hayat programını da sundu. Ardından Geri Sayım, Piyasa Ekranı ve NTV’ye Sorun gibi ekonomi programları ile izleyicilerle buluştu. Günümüzde kariyerini hala NTV’de sürdüren Kocaalp, Finans Cafe, Geri Sayım, Piyasa Ekranı, NTV’ye Sorun ve Osman Müftüoğlu ile birlikte Hayatın Senin Elinde programlarını sunarak günde birçok kez ekranlarda yer almaktadır.

Melda Yücel Kocaalp ekşi sözlük yorumları

– İşinin ehli Habertürk spikeri. İşini severek yapıyor, sunduğu tartışma programlarının konularına her zaman hakim, yerinde ve vurucu sorular yöneltiyor.

-Finans Cafe’yi mükemmel sunuyor, akıcı, hızlı, sıkmadan yaşıyor programı.

– Çok hoş ekonomi sunucusudur. Finans Cafe’de çok çeşitli konular işlemesine rağmen bocalamaz. Bugün de siyah giymiş, takdirleri toplamıştır. 

Melda Yücel Kocaalp Yaşı

49

Boyu

1.71

Melda Yücel Kocaalp Kilosu

58

Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@meldayucelkocaalp

Burcu

Terazi

Evli mi?

Cengiz Kocaalp ile evlidir.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.