Mevlana Celaleddin-i Rumi 2.Sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

11.12.2023
Mevlana Celaleddin-i Rumi 2.Sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Mevlana Celaleddin-i Rumi 2.Sezon 2.bölüm ne zaman, ne zaman yayınlanacak, 2.Sezon, ne zaman, izle tabii, fragman, ne zaman başlayacak, tabii, izle, yeni sezon ne zaman başlıyor, yeni sezon, Tabii, 2023, izle, ekşi, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

7 Mayıs 2023’de Tabii adlı platform tarafından yayınlanan Tabii orijinal dizisidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi tarih ve biyografi türünde yer alıyor.

Dizinin yapımcılığını Kale Film Aş. Yapım üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Mehmet Ali Nuroğlu, Ahu Türkpençe, Nilay Deniz, Kaan Yıldırım, Devrim Özkan ve İlker Aksum gibi isimler rol alıyor.

Dizinin 2.sezon ilk bölümünü bitiren seyircilerin aklındaki soru ise Mevlana Celaleddin-i Rumi 2.Sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı merak ediliyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Mevlana Celaleddin-i Rumi Dizi Konusu

Dizinin konusu, Doğduğu toprakları Moğol işgali nedeniyle terk ederek Batı’ya doğru yola çıkan Sufi şair Rumi’nin asıl yolculuğu, yaratıcısıyla daha derin bir bağlantı kurarak hayattaki gerçek amacını öğrenme isteği ve kendini anlama felsefesi olacaktır.

Erzurum kalesini kuşatan Moğol lideri Baycu Noyan, oğlunu Konya’ya göndererek Selçuklu’dan haber getirmesini ister. Öngörüsü gerçekleşen Mevlana ise toplanan Divan’da Moğol’lara barışla karşılık verilmesini tavsiye eder.

Mevlana Celaleddin-i Rumi Karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Mehmet Ali Nuroğlu, Ahu Türkpençe, Nilay Deniz, Kaan Yıldırım, Devrim Özkan, İlker Aksum, Turgay Aydın, Baki Davrak, Burç Kümbetlioğlu, Haluk Piyes, Levent Can, Gizem Yılmaz, Mert Turak, Ushan Çakır, Burak Can, Yusuf Çim, Tolga Çiftçi, Erdal Yıldız, Sanurzhan Suleimen, gibi isimler rol alıyor.

Mevlana Celaleddin-i Rumi 2.Sezon 2.bölüm izle – Ne Zaman?

Dizinin 2.sezon 2.bölümü 16 Aralık 2023 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

Bu ve benzeri içerikler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edin 🙂

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle