Milf Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları – (Netflix)

Milf film, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb, Netflix filmleri, cast, yorumları, incelemesi, Sonia kim, Cecile kim, Elise kim, değerlendirmesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

15.07.2020
Milf Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları –  (Netflix)

Milf film, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb, Netflix filmleri, cast, yorumları, incelemesi, Sonia kim, Cecile kim, Elise kim, değerlendirmesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Film hakkında

Film, 18 Temmuz 2020’de Netflix Türkiye’de yayınlanmaya başlayacak. Virginie Ledoyen (“Kumsal”) ve Marie-Josée Croze (“Kimseye Söyleme”) ile birlikte rol alan Axelle Laffont yönetti. Filmin yönetmenliğini Axelle Laffont üstleniyor. Filmin senaryosunu ise Jérôme L’hotsky ve Stéphane Kramer kaleme aldı. 2 Mayıs 2018’de Fransa’da vizyona giren film, gişede umduğunu bulamadı. İMDb’de ise 4,6’lık puan alarak beklentilerin altında kaldı. Komedi türünde olan film, Netflix‘te Türk izleyicileri ile buluşacak. Başrollerinde Marie-Josée Croze, Virginie Ledoyen, Axelle Laffont ve Waël Sersoub gibi isimler yer alıyor.

Milf film konusu

40’larındaki üç yakın arkadaş, Fransa’nın güneyinde kendilerinden çok daha genç erkeklerle yeni bir aşka yelken açarken kayıp ve kalp kırıklığıyla mücadele eder. Kırklı yaşlarında en iyi üç arkadaş tatildeyken genç erkeklerle ilişki kurar. Tatilde macera arayan kadınlar, genç erkeklerle flört ederken hayatlarında yeni şeyler öğreneceklerdir. Genç erkeklerin basit taklitlerine aldanmayan kadınların zayıf noktalarını bulmaya çalışan Paul, Julien ve Markus, sert kayaya çatmışlardır.

Milf film oyuncuları ve karakterleri (cast)

Başrollerinde Marie-Josée Croze, Virginie Ledoyen, Axelle Laffont ve Waël Sersoub gibi isimler yer alıyor.

Marie-Josée Croze – Sonia
Virginie Ledoyen – Cécile
Axelle Laffont – Elise
Waël Sersoub – Paul
Matthias Dandois – Julien
Victor Meutelet – Markus
Rémi Pedevilla – Thomas
Florence Thomassin – Christine
Jéromine Chasseriaud – Louise
Mitty Hazanavicius – Nina
Pauline Bression – Maya
Claude Attia – M. Layrac

Film Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle