Miss Monte Cristo Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Miss Monte Cristo dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri 2021, fragmanı, izle (미스 몬테크리스토) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Miss Monte Cristo Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Miss Monte Cristo dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri 2021, fragmanı, izle (미스 몬테크리스토) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

15 Şubat 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore dizilerinden biridir. Toplam 100 bölümden oluşan yapım, dram, kategorisinde yer alıyor. Dizi, 2 Temmuz 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Dizinin yönetmenliğini Park Ki-Ho üstlenirken, senaryosunu Jeong Hye-Won kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Lee So-Yeon, Choi Yeo-Jin, Kyoung Sung-Hwan, Lee Sang-Bo, Oh Mi-Hee, Lee Da-Hae ve Lee Hye-Ran gibi isimler yer alıyor. Dizi KBS2 tarafından haftada 5 gün olarak yayınlanacak. Dizinin bölümleri 30 dakikadan oluşuyor. Dizi ayrıca şu isimler ile de biliniyor: Miseu Montekeuliseuto, Miseu Montekeuriseuto, Miss Montecristo

Dizi Mydramalist‘te 6,0‘lık puana sahip oldu.

Miss Monte Cristo konusu

Dizinin konusu, en güvendiği arkadaşları tarafından ihanete uğradıktan sonra hayatı mahvolan bir kadının (Lee So-Yeon) etrafında dönmektedir. Ona ihanet eden arkadaşlarından intikam almaya karar verir. Gelecek vaat eden bir moda tasarımcısı olan Go Eun-Jo, Rahmetli babası gibi insanlara neşe veren kıyafetler tasarlamak istemektedir. Hem iş hayatında hem de aşk hayatında her şey yolunda giderken arkadaşları tarafından ihanete uğrar. Göz açıp kapayıncaya kadar hayatı mahvolur. Bir aile şirketinin varisi olan Oh Ha-Ra, Zengin ve küstah birisidir. Annesi babasının metresiydi. Bu yüzden aşağılık kompleksi duymaktadır. Sosyal çevresinde bir numaralı baş belası olarak bilinmektedir. Go Eun-Jo (Lee So-Yeon), Oh Ha-Ra’nın sırlarını açtığı tek arkadaşıydı. Ancak, aynı adamı sevmeye başladıklarında, Oh Ha-Ra ona ihanet eder.

Miss Monte Cristo oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee So-Yeon, Choi Yeo-Jin, Kyoung Sung-Hwan, Lee Sang-Bo, Oh Mi-Hee, Lee Da-Hae ve Lee Hye-Ran gibi isimler yer alıyor.

Lee So-Yeon – Go Eun-Jo
Choi Yeo-Jin – Oh Ha-Ra
Kyoung Sung-Hwan – Cha Sun-Hyeok
Lee Sang-Bo – Oh Ha-Joon
Oh Mi-Hee – Hwang Ji-Na
Lee Da-Hae – Joo Se-Rin
Lee Hye-Ran – Cha Bo-Mi
Lee Mi-Young – Yoon Cho-Sim
Sun Woo Yong Nyeo – Han Young-Ae
Jung Seung-Ho – Go Sang-Man
Kim Mi-Ra – Bae Soon-Jung
Han Gi-Yun – Go Eun-Gyul

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.