Monarca Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon (Netflix)

Monarca dizi, konusu, Monarca oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, netflix meksika dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Monarca Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon (Netflix)

Monarca dizi, konusu, Monarca oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, netflix meksika dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Eylül 2019‘da Netflix tarafından yayınlanan Netflix Meksika yapımı dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan yapım, Diego Gutierrez tarafından tasarlandı. Sandra Garcai Welten, Ana Sofia Clerici, Fernando Rovzar ve Julia Denis tarafından kaleme alınan dizinin yapımcıları arasında ünlü Hollywood yıldızı Salma Hayek de yer alıyor.
Dizinin oyuncu kadrosunda Irene Azuela, Osvaldo Benavides, Juan Manuel Bernal, Rosa María Bianchi, Antonio de la Vega ve Luis Rábago gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 2 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 8,0‘lık puana sahip oldu.

Monarca konusu

Dizinin konusu, Ana Maria 20 yıl sonra Meksika’ya döner ve ailesinin yolsuzluk ve sırlar altında parçalanmaya yüz tutmuş tekila imparatorluğunun kontrolü için rekabete girer. Babası, Los Angeles’tan Meksika’ya geri dönen Ana María’ya ailenin tekila imparatorluğunun başına geçmesini teklif eder. Ama bu Ana María’nın kardeşlerinin canını sıkar. Carranza kardeşler, kayıplarının yasını tutarken bu ölümle ilgili ayrıntıları ailenin diğer üyelerinden, arkadaşlarından ve yetkililerden gizlemeye çalışır. Cecilia üç çocuğundan hangisinin Monarca’nın başına geçmesi gerektiğine karar verir. Ana María şirketin grevdeki işçileriyle pazarlık yapar. Ana María, Joaquín’in sert muhalefetine rağmen işle ilgili bir karar alınca Joaquín, ona misilleme yapar. Camila, Pablo’nun peşin hükümlü arkadaşları karşısında şaşırır.

Monarca oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Irene Azuela, Osvaldo Benavides, Juan Manuel Bernal, Rosa María Bianchi, Antonio de la Vega ve Luis Rábago gibi isimler yer alıyor.

Irene Azuela – Ana María Carranza Dávila
Osvaldo Benavides – Andrés Carranza Dávila
Juan Manuel Bernal – Joaquin Carranza Dávila

Rosa María Bianchi – Cecilia Dávila Vda. De Carranza
Antonio de la Vega – Bernardo
Luis Rábago – Agustín Carranza
Sophie Gómez – Amelia
James Hyde – Martin Ross
Carla Adell – Camila Ross Carranza
Regina Pavón – Lourdes Carranza
Dalí Jr González – Pablo Carranza
Alejandro de Hoyos – Rodrigo Ross Carranza
José Manuel Rincón – Gonzalo Carranza
Daniela Schmidt – Pilar Ortega
Gabriela de la Garza – Jimena

Monarca 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezonı 1 Ocak 2021’de Netflix tarafından yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.