Mortel Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Mortel Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Mortel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, 3.sezon ne zaman yayınlanacak, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Mortel Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Mortel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, 3.sezon ne zaman yayınlanacak, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

21 Kasım 2019‘da Netflixte yayınlanmaya başlayan dizidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi, Netflix Fransa yapımıdır. Gençlik, Fantastik ve Doğaüstü türünde olan dizi Fransızca dilinde. Dizi Frédéric Garcia tarafından tasarlanırken, yönetmenliğini Edouard Salier ve Simon Astier gibi isimler üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosunda Carl Malapa, Némo Schiffman, Manon Bresch, Corentin Fila, Sami Outabali ve Firmine Richard gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de bine yakın oy aldı ve 6,5‘lik puana sahip oldu.

Mortel konusu

Dizinin konusu, Doğaüstü bir varlıkla bir anlaşma yapan iki lise öğrencisi, olağanüstü güçlere sahip olur ve bir cinayeti çözmek için iş birliği yapar. Kayıp ağabeyini bulmaya kararlı olan sorunlu lise öğrencisi Sofiane, korkak sınıf arkadaşı Victor’u gizemli bir varlıkla bir anlaşma yapmaya ikna eder. Sofiane yeni güçlerini denerken Victor da bir yeteneği olduğunu fark eder. Rehber öğretmen Audrey, rahatsız edici bir trendi araştırır. Parti gecesine dair söylentiler, Luisa’nın çaresizce cevap arayışına çıkmasına yol açar ve Victor ile Sofiane’in arasını açar. Videonun kaynağını ifşa etmelerinin ardından Sofiane ve Victor yeni bir şüpheli üzerinde yoğunlaşır. Luisa ise onların güçlerine ürpertici bir bakış atma fırsatı yakalar. Bir sınıf arkadaşının zihnine yaptığı yolculuk Victor’un travma yaşamasına yol açar. Luisa, Voodoo yaparak Sofiane’in Reda’nın videosundaki evi bulmasına yardım eder. Hayatları kontrolden çıkan Victor ve Sofiane, katille yüzleşmeye hazırlanır. Luisa ise Obé’yi kovmak için bir plan yapar.

Mortel oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Carl Malapa, Némo Schiffman, Manon Bresch, Corentin Fila, Sami Outabali ve Firmine Richard gibi isimler yer alıyor.

Carl Malapa – Sofiane Kada
Némo Schiffman – Victor Wanderwelt
Manon Bresch – Luisa Manjimbe
Corentin Fila – Obé
Sami Outabali – Reda Kada,
Firmine Richard – Elizabeth,
Anaïs Thomas – Audrey Jourdant
Raphaëlle Agogué – Celine Wanderwelt
Marvin Dubart – Bastien Duponchel
Léa Léviant – Melanie
Assa Sylla – Nora Cissoko
Stéphane Brel – Herve

Mortel 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezonu 2 Temmuz 2021’de Netflix tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.