Moxie Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Moxie, film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Moxie Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Moxie, film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

3 Mart 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan netflix orjinal filmidir. Toplam 1 saat 51 dakikadan oluşan film ABD yapımıdır. Amy Poehler‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Tamara Chestna ve Dylan Meyer kaleme aldı. Film, Jennifer Mathieu‘ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlandı. Filmin oyuncu kadrosunda Hadley Robinson, Josephine Langford, Lauren Tsai, Patrick Schwarzenegger, Amy Poehler ve Ike Barinholtz gibi isimler yer alıyor. Film komedi dram türünde yer alıyor. Sadece Netflix‘te yayınlanacak olan film, Girl power – La rivoluzione comincia a scuola, Moxie. Zeit, zurückzuschlagen, Moxie: Quando as Garotas Vão à Luta gibi isimler ile de yayınlanacak.

Moxie konusu

Filmin konusu, Öz güveni yüksek yeni arkadaşından ve annesinin asi geçmişinden ilham alan 16 yaşındaki utangaç bir kız, okulundaki cinsiyetçiliğe isyan eden bir dergi çıkarır. Lisesindeki cinsiyetçi ve zehirli statükodan bıkmış 16 yaşındaki utangaç bir çocuk, annesinin asi geçmişinden ilham alır ve okul çapında, öfke dolu bir devrimi ateşleyen bir dergi yayınlar.

Moxie oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Hadley Robinson, Josephine Langford, Lauren Tsai, Patrick Schwarzenegger, Amy Poehler ve Ike Barinholtz gibi isimler yer alıyor.

Hadley Robinson – Vivian Carter
Josephine Langford – Emma Cunningham
Lauren Tsai – Claudia
Patrick Schwarzenegger – Mitchell Wilson
Amy Poehler – Lisa Carter
Ike Barinholtz – Mr. Davies
Marcia Gay Harden – Principal Marlene Shelly
Clark Gregg – John
Sydney Park – Kiera Pascal
Nico Hiraga – Seth Acosta
Alycia Pascual-Peña – Lucy Hernandez
Anjelika Washington – Amaya
Joshua Walker – Jason
Josie Totah – CJ
Sabrina Haskett – Kaitlynn Price
Charlie Hall – Bradley

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.