Mr Corman Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple Tv+ - Yorum Güncel

Mr Corman Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple Tv+

Mr. Corman dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, Apple Tv+ dizileri, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

12.08.2021
Mr Corman Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple Tv+

Mr Corman dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, Apple Tv+ dizileri, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Ağustos 2021‘de Apple Tv plus tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Toplam 10 bölümden oluşan dizi, komedi dram türünde yer alıyor. Dizinin başrolünde Hollywood filmlerinden tanınan ünlü isim Joseph Gordon-Levitt yer alıyor. Dizinin aynı zamanda yaratıcısı olan Lewitt’e Arturo Castro, Debra Winger, Juno Temple ve Jamie Chung gibi isimler eşlik ediyor.

Dizinin yönetmenliğini Aurora Guerro ve Joseph Gordon-Levitt üstlenirken, senaryosunu da Joseph Gordon-Levitt ile birlikte Roja Gashtili, Julia Lerman ve Rosa Hendelman gibi isimler kaleme aldı. Dizi IMDb‘de bine yakın oy aldı ve 6,6‘lık puana sahip oldu.

Mr Corman konusu

Dizinin konusu, Mr. Corman, San Fernando Vadisi’ndeki bir devlet okulunda öğretmenlik yapan genç bir adamın hayatına odaklanıyor. Daha iyi bir şans veya duruşla Josh Corman bir rock yıldızı olabilirdi. Ancak hayatta yaptığı tercihler sonucu Josh şimdi beşinci sınıf öğrencilerine öğretmenlik yapıyor. Yaşadığı hayata minnettar olan Josh, bazı zamanlar dünyada mutluluğu bulmak için mücadele eder.

Mr Corman oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Joseph Gordon-Levitt, Arturo Castro, Debra Winger, Juno Temple ve Jamie Chunggibi isimler yer alıyor.

Joseph Gordon-Levitt – Josh Corman,
Arturo Castro – Victor,
Debra Winger – Ruth Corman,
Juno Temple – Megan
Jamie Chung – Emily
Hugo Weaving – Artie,
Shannon Woodward – Elizabeth Corman,
Veronica Falcon – Beatriz

Dizi bölümlerinin yayın tarihleri

3.bölüm: 13 Ağustos 2021
4.bölüm: 20 Ağustos 2021
5.bölüm: 27 Ağustos 2021
6.bölüm: 3 Eylül 2021
7.bölüm: 10 Eylül 2021
8.bölüm: 17 Eylül 2021
9.bölüm: 24 Eylül 2021
10.bölüm: 1 Ekim 2021

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.