Ms Marvel 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+ - Yorum Güncel

Ms Marvel 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

01.07.2022
Ms Marvel 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

Ms Marvel 5.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ms Marvel 5.bölüm hakkında

8 Haziran 2022‘de Disney Plus tarafından yayınlanmaya başlayan Disney Plus orijinal dizisidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi aksiyon, macera ve komedi türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Meera Menon, Sharmeen Obaid Chinoy, Adil El Arbi ve Bilall Fallah üstlenirken, senaryosunu Bisha K. Ali ve Sana Amanat tarafından kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Iman Vellani, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Saagar Shaikh ve Rish Shah gibi isimler yer alıyor.

Karakter Marvel evreninin ilk müslüman süper kahramanı yapımı olarak öne çıkıyor. Dizi IMDb‘de 46 bine yakın oy aldı ve 6,1‘lik bir puana sahip olabildi.

Dizinin ilk 4 bölümü 22 Haziran 2022 tarihine kadar yayınlandı. Diziseverler Ms Marvel 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Ms Marvel konusu

Dizinin konusu, Marvel’ın yeni çizgi roman uyarlamasında Kamala Khan’ın öyküsünü izleyeceğiz.

16 yaşındaki Pakistan doğumlu Amerikalı genç Kamala Khan’ın macerasını anlatacak. Güçlerini kazanana kadar okuluna adapte olmakta zorluk yaşayan Khan, her zaman Captain Marvel’ı örnek almaktadır.

Kamala Khan karakterinin aynı çizgi romanlarda olduğu gibi kendince çizgi romanlar yazdığı ve süper kahramanların hayranı olduğu bir hikaye ile başlayacak.

Ms Marvel dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Iman Vellani, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Saagar Shaikh ve Rish Shah gibi isimler yer alıyor.

Iman Vellani – Kamala Khan / Ms. Marvel
Matt Lintz – Bruno Carrelli
Yasmeen Fletcher – Nakia Bahadir
Zenobia Shroff – Muneeba Khan
Mohan Kapur – Yusuf Khan
Saagar Shaikh – Amir Khan
Rish Shah – Kamran
Laurel Marsden – Zoe Zimmer
Adaku Ononogbo – Fariha
Laith Nakli – Sheikh Abdull

Ms Marvel 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 1.sezon 5.bölümü 6 Temmuz 2022’de Disney Plus tarafından yayınlanmaya başlayacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 3 Average: 3.7]
YORUMLAR