Murder Mystery 2 Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

31.03.2023
Murder Mystery 2 Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Murder Mystery 2 filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

31 Mart 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal filmidir. Toplam 1 saat 29 dakikadan oluşan film, aksiyon, komedi ve suç türünde yer alıyor.

Yönetmenliğini Jeremy Garelick üstlenirken, senaryosunu James Vanderbilt kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Adam Sandler, Jennifer Aniston, Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, John Kani, Kuhoo Verma ve Dany Boon gibi isimler yer alıyor.

Film IMDb‘de 5,8‘lik puana sahip oldu.

Murder Mystery 2 konusu

Filmin konusu, Tam zamanlı dedektifler Nick ve Audrey, özel dedektiflik bürolarını yerden kaldırmak için mücadele ediyor. Arkadaşları Maharaja kendi gösterişli düğününde kaçırılınca kendilerini uluslararası kaçırılmanın merkezinde bulurlar.

İlk gizemli cinayet vakalarını çözmelerinden dört yıl sonra artık tam zamanlı birer dedektif olan Nick ve Audrey Spitz (Adam Sandler, Jennifer Aniston) zor durumdaki özel dedektiflik bürolarını ayakta tutmaya çalışmaktadır. Arkadaşları Mihrace’nin (Adeel Akhtar) düğününe katılmaları için özel bir adaya davet edilen Spitz çifti, kutlamaların başlamasının hemen ardından damadın fidye için kaçırılmasıyla birlikte kendilerini belanın tam ortasında bulur. Artık göz kamaştırıcı misafirler, aile üyeleri ve hatta gelinin kendisi bile birer şüpheli hâline gelmiştir. Hayal ettikleri her şeye kavuşabilecekleri bir fırsat yakalayan Nick ve Audrey Spitz, dedektiflik bürolarının nihayet başarıya ulaşmasını sağlamak ve uzun zamandır erteledikleri Paris seyahatini gerçekleştirmek için son derece tehlikeli bir maceraya atılır.

Murder Mystery 2 oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Adam Sandler, Jennifer Aniston, Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, John Kani, Kuhoo Verma ve Dany Boon gibi isimler yer alıyor.

Adam Sandler – Nick Spitz
Jennifer Aniston – Audrey Spitz
Mark Strong – Miller
Mélanie Laurent – Claudette
Jodie Turner-Smith – Countess Sekou
John Kani – Colonel Ulenga
Kuhoo Verma – Saira
Dany Boon – Inspector Delacroix
Adeel Akhtar – The Maharajah
Enrique Arce – Francisco
Zurin Villanueva – Imani
Jillian Bell – Susan
Tony Goldwyn – Silverfox
Annie Mumolo – Mrs. Silverfox
Myo Leong – Mr. Lou

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle