My Unfamiliar Family Dizi | Konusu | Oyuncuları - 2020 Kore Dizileri -

My Unfamiliar Family Dizi | Konusu | Oyuncuları – 2020 Kore Dizileri

My Unfamiliar Family Dizi | Konusu | Oyuncuları – 2020 Kore Dizileri

My Unfamiliar Family dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, yorumları, fragmanı (아는 건 별로 없지만) 가족입니다) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi Hakkında

Dizi, 1 Haziran 2020’de ilk bölümü ile yayınlanan 2020 yapımı Kore dizilerinden birisidir. Aile, Dram katagorisinde yer alan dizi toplam 16 bölümden oluşuyor. Dizi 21 Temmuz 2020’de yayınlanacak 16. bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. TvN tarafından yayınlanan dizinin yayon günleri Pazartesi ve Salı. Korece olarak yayınlanan dizinin yönetmenliğini Kwon Young-Il yaparken, senaryosunu ise Kim Eun-Jung kaleme aldı. Başrollerinde Han Ye-Ri, Choo Ja-Hyun, Kim Ji-Suk ve Jung Jin-Young gibi isimler yer alıyor. Dizi ayrıca (I Don’t Know Much, But) We Are Family adıyla da yayınlanıyor.

My Unfamiliar Family konusu

Dizi, büyüdükçe ailelerinden uzaklaşan ve ailelerinden bağımsız kendi hayatlarını yaşamaya başlayan kişilerin hayatları çevresine odaklanmaktadır. Bu insanlar, zamanlarını, duygularını ve hatta sırlarını paylaştıkları yeni insanlarla tanışırlar. Yeni insanlar onların aileleri gibi olurken kendi aileleri ise birer yabancı gibi olur. Bir yayınevinde çalışan Kim Eun-Hee,Ailesinin ortanca çocuğu ve ikinci kızıdır. İnsanlara kolayca güvenmesine neden olan hassas bir kalbe sahiptir ve insanlara karşı çok düşünceli olduğu için ona ‘danışma merkezi’ lakabını takmışlardır. Bir gün, huzurlu ailesini sarsan bir olayla karşı karşıya kalır.

Kim Eun-Hee’nin ablası olan Kim Eun-Joo Ailesinin ilk çocuğudur. Prestijli bir üniversiteden mezun eski bir avukattır. Şimdi, sadece normal bir evlilik hayatı isteyen bir ev hanımıdır. Sorunlarını kimseyle paylaşmayan, gururlu, akılcı ve mantıksal birisidir. Babası dışında, ailesindeki herkese soğuk davranmaktadır. Evlendikten sonra kocasından ve ailesinden uzaklaştığını ve bir şeylerin gerçekten değiştiğini fark eder.

My Unfamiliar Family oyuncuları ve karakterleri

Han Ye-Ri – Kim Eun-Hee
Choo Ja-Hyun – Kim Eun-Joo
Kim Ji-Suk – Park Chan-Hyuk
Jung Jin-Young – Kim Sang-Shik
Shin Jae-Ha – Kim Ji-Woo
Kim Tae-Hoon – Yoon Tae-Hyung
Shin Dong-Wook – Im Gun-Joo
Hye Jeong – Yoon Seo-Young
Won Mi-Kyung -Lee Jin-Suk
Lee Jong-Won – Ahn Hyo-Seok
Ga Deuk-Hi – Seo Kyeong-Ok
Park Sang-Myun – Man-Ho
Jo Wan-Ki – Yeong-Shik
Seo Sang-Won – Yoo Seon-Il
Choi Woong – Lee Jong-Min

Dizi fragmanı

Dizinin orjinal adı: 아는 건 별로 없지만) 가족입니다
Yayın Günleri: Pazartesi-Salı
Yayıncısı: tvN

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR