Nehir Tümer kimdir? Haber Global Spikeri - Yorum Güncel

Nehir Tümer kimdir? Haber Global Spikeri

18.09.2022
Nehir Tümer kimdir? Haber Global Spikeri

Nehir Tümer kimdir, hayatı, kariyeri, ekşi, biyografisi, nereli, kaç yaşında, boy, kilo, yaş, Instagram ve Twitter hesabı, eşi, Haber Global Spikeri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

5 Mart 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunudur. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü başarıyla bitirmiştir. Tümer, balık burcu kadınıdır. Yüzmeyi, balık tutmayı ve resim çekmeyi çok sevmektedir.

Kariyeri

2012-2016 yılları arasında Başkent İletişim Akademisi’nde usta öğretici ve Halkla İlişkiler Uzmanı olarak meslek hayatına adım atmıştır. 2016 yılında Show TV ekranlarında karşımızda yer almıştır. Show TV’de gündüz kuşağı programında muhabir olarak çalışmıştır. Bir haber ajansında editörlük yapmıştır. 2021 yılında Haber Global’de program podüktörlüğüne geçiş yapmıştır. Daha sonra Haber Global televizyonunda haber merkezinde yer almıştır. 2022 yılının Şubat ayından itibaren ise Haber Global ekranlarında gece bültenlerini sunmaktadır.

Nehir Tümer Nereli

İzmir

Kaç yaşında

29

Boyu

1.63

Kilosu

58

Evli mi?

Hayır

Nehir Tümer Instagram hesabı:

@nehirtumer

Twitter hesabı

@nhrtmr

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR