Neredesin Marta? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

Neredesin Marta? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

08.11.2021
Neredesin Marta? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Neredesin Marta? belgesel dizi, konusu, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Suç belgeselleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel dizi hakkında

5 Kasım 2021’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Belgesel dizidir. Toplam 3 bölümden oluşan belgesel dizi suç ve gizem türünde yer alıyor. Netflix İspanya yapımı olan belgesel dizinin orijinal dili de İspanyolca’dır.

İspanya’nın Sevilla kentinde yaşanan bir olaya yoğunlaşan suç türündeki belgeselin orijinal adı ¿Dónde está Marta?, İngilizcesi Where is Marta?‘dır.

Neredesin Marta? konusu

Marta del Castillo adlı gencin ortadan kaybolması İspanya’da büyük gündem yaratmıştı. Ailesi, arkadaşları ve polis hâlâ çözülemeyen bu davaya dair görüşlerini aktarıyor.

  1. Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor

Marta’nın ailesi ve arkadaşları, onun ortadan kaybolduğu geceyi ve eski sevgilisi Miguel’den şüphelenmeye başlamalarının ardından yürütülen arama çalışmalarını anlatıyor.

  1. Yalanlar ağı

Marta’nın cesedini bulma çalışmaları sürerken Miguel ve diğer şüpheliler cinayetin işlendiği gece olanlara ilişkin verdikleri ifadeleri değiştirir.

  1. Başka sorum yok, Sayın Yargıç

Şüpheliler Marta’yı öldürmek ve cinayeti örtbas etmekle yargılanır. Marta’nın anne babası kızlarının cesedini neden bulmak istediklerini açıklar. Yeni kanıtlar incelenir.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR