Netflix'in yeni Türk dizisi (Love 101) Aşk 101 'in yayın tarihi belli oldu! - Yorum Güncel

Netflix’in yeni Türk dizisi (Love 101) Aşk 101 ‘in yayın tarihi belli oldu!

23.03.2020
Netflix’in yeni Türk dizisi (Love 101) Aşk 101 ‘in yayın tarihi belli oldu!

Netflix, Hakan Muhafız, Atiye ve Rise of Ottoman yapımlarının ardından bu kez Aşk 101 (Love 101)adlı Türk dizisi ile seyircilerinin karşısına çıkıyor. Yeni dizinin yayın tarihi de belli oldu.

Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101’in (Love 101)yayın tarihi belli oldu. 8 bölümden oluşacak yeni dizinin yönetmenliğinia Ahmet Katıksız yaparken, senaryosunu Ufak Tefek Cinayetler, Aşk-ı Memnu gibi dizilerden tanıdığımız Meriç Acemi üstlendi.

Aşk 101 dizisi konusu ve oyuncuları

Son dönemlerden gençlik ve komedi dizilerine ağırlık veren Netflix’in yeni Türk dizisi de bu türde olacak. Kubilay Aka, Kaan Urgancıoğlu, Bade İşçil, Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor. Dizi, 1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele vermesini konu ediniyor.

(Love 101) Aşk 101 ne zaman yayınlanacak?

Dizi 24 Nisan’da Netflix’te yayında olacak. Böylelikle dizi Netflix’in Türk yapımı olarak yayınldığı 4. dizisi olacak. Hakan Muhafız’dan umduğunu bulamayan Netflix, Atiye ve Rise of Ottoman ile beklediği ilgiyi yakalamayı başarmıştı. Yeni dizinin de özellikle gençlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Dizi tanıtımı

I Am Not Okay With This İnceleme | Spoilersız

YORUMLAR