Netflix Mayıs ayı takvimi açıkladı! Mayıs Netflix'te neler var? - Yorum Güncel

Netflix Mayıs ayı takvimi açıkladı! Mayıs Netflix’te neler var?

24.04.2020
Netflix Mayıs ayı takvimi açıkladı! Mayıs Netflix’te neler var?

Netflix Mayıs ayı takvimi belli oldu. Netflix Mayıs ayında neler izleyebilirsiniz? Netflix Mayıs takviminde hangi dizi ve filmler var? bu soruların cevabı yorumguncel’de.

Extraction (FİLM) 24 Nisan 2020

Bir Uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen sert paralı asker, kendisini iç hesaplaşmalarla dolu bir yaşam mücadelesi içerisinde bulur.

İn to The Night – :(Yüksek İrtifa yüksek gerilim) (Dizi) 1 Mayıs 2020

Gizemli bir kozmik olay dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi güneşe karşı bir yarışa girişir.

Coronavirus Explained (26 Nisan 2020)

2020’de dünya değişti. Bu güncel dizi, Koronavirüs salgınını, bu salgınla mücadele çabalarını ve salgının ruh sağlığına etkilerini yönetmenin yollarını inceliyor.

The Last Kingdom (4.sezon)

Edward ve Aethelfeaed Marcia’nın geleceği ve babalarının birleşik İngiltere hayali üzerine tartışır. Uthres doğuştan gelen hakkını geri almaya çalışır.

Baby Driver (29 Nisan)

Temiz yüzlü kaçış sürücüsü Baby, kötü bir adama bulaşmış olan bir müzik hastasıdır. Geriye tek bir işi kalmış olsa da her şey ters gitmek üzeredir.

Yanlış Missy (13 Mayıs)

Tim, rüyalarındaki kadını Hawaii’deki şirket tatiline davet ettiğini zanneder. Am yanlışlıkla berbat bir buluşma yaşadığı kadınla mesajlaştığını çok geç fark eder.

Dangerous Lies (30 Nisan)

Hasta bir adam, miras olarak mülkünü meteliksiz bakıcısına bırakır. Ama yeni servetinin çevresindeki karanlık sırlar onu aldatmaca ve tehlikeyle öürlü bir ağa dolar.

Hollywood – DİZİ ( 1 Mayıs 2020)

2.Dünya Savaşı sonrası Hollywood’da bir grup hırslı oyuncu ve yönetmen adayı, eğlence dünyası hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için neredeyse her şeyi yapacak.

Bir Bilsen (FİLM) 1 Mayıs 2020

Akıllı ama meteliksiz genç kız Ellie Chu, bir sporcu adına aşk mektubu yazmayı kabul edince beklenmedik şekilde bu oğlanla arkadaşlık kurar ve onunla aynı kıza aşık olur.

The Eddy (Mini dizi) – 8 Mayıs 2020

Paris’teki bir caz kulübünümn sahibi işini, müzik grubunu ve genç yaştaki kızını korumak için mücadele ederken tehlikeli suçlara bulaşır.

Skyscraper

Teröristler dünyanın en yüksek binasına saldırdığını bir güvenlik danışmanı, ailesini bu katliamdan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Spider Man Homecoming (FİLM ) 7 Mayıs 2020

Peter Parker genç bir liseli olarak rutin hayatına tam geri dönmüşken Akbaba^nın gelişi ona süper güçlerini kullanma fırsatı verir.

Valeria 1.sezon (DİZİ) 8 Mayıs 2020

Hem yaratıcılık hem de evlilik krizi yaşayan bir yazar, kendilerini başarıya götürecek yolu keşfetmeye çalışan üç yakın arkadaşından destek alır.

All day and a night (FİLM) 1 Mayıs 2020

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adam, kendisini suça iten insanları, koşulları ve sistemi anımsar.

Gökyüzünün üzerinde 3 metre 1.sezon (29 Nisan 2020)

Çok farklı geçmilere sahip iki genç, İtalya’nın Adriyatik Sahili’ndeki bir yaz tat,ili sırasında birbirine aşık olur. Federiox Moccia’nın kitap serisinden esinlendi.

Casi feliz (DİZİ) 1 Mayıs 2020

Mütevazı bir şöhrete sahip olan radyo programı sunucusu Sebastian, hala sevdiği eski eşi ve iki çocuğula uğraşırken hayatına yön vermeye çalışır.

Cinayetten Affa: Cyntoia Brown’ın hikayesi

16 yaşındaki Cyntoia Brown ömür boyu hapse mahkum edildikten sonra geçmişi, fizyolojisi ve bizzat yasa hakkındaki sorular, onun suçluluğunun sorgulanmasına yol açar.

Kızlar Gecesi (FİLM) 20 Mayıs 2020

Beş üniversite arkadaşı içki, güneş ve çapkınlık dolu bir haftasonu için yeniden bir araya gelir. Ancak kan dökülünce bekarlığa veda partisinde işler zıvanadan çıkacaktır.

Deadfall (FİLM) 1 Mayıs 2020

Babası ölen Joe, babasından çalınan ganimeti geri almak için amcası Lou’nun izini sürer. Ancak çok geçmeden kendisini Lou’nun tehlikeli entrikaları içinde bulur.

Get in (FİLM) 1 Mayıs 2020

Tatilden dönen bir aile babası, evinde bir süre kalmalarına izin verdiği kişilerin evinin üstünde konduğunu öğrenir ve korktucu biçimde tırmanan bir gerilim başlar.

Hediye Operasyonu: Arthur Christmas (FİLM) 1 Mayıs 2020

Noel Baba’nın son derece gizli oyuncak yapım tesisinde Noel baba, oğlu Arthur’u çok ama çok önemli Noel görevini gerçekleştirmesi için görevlendirir.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR