Netflix Yeni Türk Dizi Projesini Duyurdu!

Netflix Yeni Türk Dizi Projesini Duyurdu!

Online dizi film platformlarının duyurduğu dizi ve film içeriklerine dair son dakika haberleri yorumguncel.com’da. Netflix’in Türkiye projesini duyurduğu andan itibaren merak konusu haline gelen dizinin oyuncuları, yönetmeni, yapımcısı, senaristi, çekimleri ve daha fazlası için yorumguncel.com’u takip etmeyi unutmayın.

Online dizi/film izleme platformu Netflix Türkiye piyasasına girmesinin ardından yeni Türk projelerine imza atıyor. Türkoyuncuların yer aldığı ve Türkiye’de çekimleri yapılan dizilere yer veren platform ilk Türk dizisi olarak Hakan: Muhafız dizisi için çalışmalara başlamıştı. Netflix platformunda ilk defa Türk dizisi olan Hakan:Muhafız dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi isiler yer alıyordu. Bu projenin ardından Beren Saat’in başrolde olduğu Atiye, Kubilay Aka ve Alina Boz gibi isimlerin yer aldığı Love 101 gibi diziler için çalıştığını duyuran Netflix, yeni bir dizi projesini de görücüye sundu.

Netflix platformunda yayınlanacak 4. Dizi projesi

Henüz ismi duyurulmayan dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Berkan Oya üstleniyor. Dizini yapımcılığını Krek Film yapacak.

Netflix’in 4.Türk yapımı dizinin konusu

Çekimlerinin başladığı açıklanan dizinin konusunda, farklı sosyoekonomik geçmişten gelen ve İstanbul’un renkli sokaklarında tesadüfen yolları kesişen kendine özgü bir gurubun hayat hikayesini konu alıyor.

Dizinin Yayın tarihi

Merakla beklenen Netflix Türk yapımı dizilerinden Love 101, Atiye gibi dizilerin ardından yeni proje olan 4. dizinin yayın tarihine dair henüz detay verilmedi. Edinilen bilgiye göre bu dizinin de 2020 yılında yayınlanması planlanıyor.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Netflix tarafından çekimleri başladığı duyurulan dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle;

Öykü Karayel,

 Fatih Artman,

 Funda Eryiğit,

 Alican Yücesoy,

Tülin Özen,

Defne Kayalar,

Bige Önal,

Settar Tanrıören

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR