Netflix'te Nisan ayında neler var? (Netflix Nisan 2020 Takvimi) -

Netflix’te Nisan ayında neler var? (Netflix Nisan 2020 Takvimi)

24.03.2020
Netflix’te Nisan ayında neler var? (Netflix Nisan 2020 Takvimi)

Netflix’te Nisan ayında hangi içerikler var? Uzun zamandır beklenen Le Casa De Papel, After Life, Sunderland til i die, Aşk 101 (Love 101) bu at Netflix’te yayında olacak.

İşte Netflix’te Nisan ayında abonelerin izleyebileceği içerikler!

Sunderland Til i die – BELGESEL DİZİ (1 Nisan)

Eş değiştiren Sunderland, üçüncü ligden çıkarak kulübün tutkulu taraftarlarını yeniden gurur ve umutla buluşturmak üzere bir serüvene atılır.

Community – DİZİ (1 Nisan)

Lisans diploması iptal edilen avukat Jeff Winger, üniversiteye geri döner ve burada birkaç tuhaf tiple bir çalışma grubu kurar.

Bizi Hatırla – FİLM (3 Nisan)

Yoğun bir iş adamı, babası hastalanınca onu yanına alır. Bu yakınlığın getirdiği beklenmedik etkilere rağmen, bu yeni düzene alışmakta zorlanırlar.

After Life (2.Sezon ( 24 Nisan)

Altın Küreli Ricky Gervais, yazıp yönettiği bu dizide bir kez daha Ashley Jensen (Extras) ile kamera karşısına geçiyor.

Hanna – FİLM ( 3 Nisan)

Toplumdan uzak yetiştirilen ve suikastçı olarak eğitilen genç Hanna, normal bir yaşam arzular ancak saklandığı yerden çıkınca CIA’nın hedefi haline gelir.

Gece Vurgunu – FİLM ( 1 Nisan)

Yangınlar, araba kazaları ve cinayetleri filme çeken genç bir düzenbaz kendisini Los Angeles sokaklarında kirli ama karlı bir avın içinde bulur.

Maşa ile Koca ayı (1 Nisan)

Maşa ve Koca Ayı peri masalları yaratıyor, teknolojiden bir şeyler öğreniyor, arkadaşlığı kutluyor ve ayıların inatçı bir arıyla başa çıkamayacağını kestiriyor.

Hatfield ve McCoy: Bitmeyen düşmanlık (1 Nisan)

Aksiyon dolu Western filmi, Hatfield’larile McCoy’lar arasında onalrca yıl süren ve her iki aileden bir.ok hayata mal olan kan davasının tarihi öyküsünü anlatıyor.

Pokemen Güneş ve Ay (3.sezon) (1 Nisan)

Ash, dört büyük sınav’dan üçünü tamamlamıştır. Ancak onun ve Ultra Muhafızların Alola’daki arkadaşlarıyla yapacakları daha pek çok şey vardır.

La Casa De Papel (3.sezon) (3 Nisan)

Profesörün planı açığa çıkarken ve ekip İspanya merkez Bankasının hem içindeki hem de dışındaki düşmanları savuşturmak zorunda kalırken hayatlar tehlikededir.

Aşk 101 – DİZİ (24 Nisan)

1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele verir.

Rampage – FİLM

Bir primatolog, tuhaf bir kimyasalla mutasyona uğrayıp aşırı büyüyen ve saldırgan canavarlara dönüşen hayvanlar şehri yok etmeden önce bir panzehir bulmak zorundadır.

The Core – FİLM (1 Nisan)

Dünya’nın iç çekirdeği artık dönmemektedir. Bilim insanı Josh Keyes, dünya gerçek anlamda yok olmadan önce bunun nedenini bulmalıdır.

Get Hard – FİLM (1 Nisan)

San Quentin’de uzun bir hapis cezasına çarptırılan milyoner, onu sert koşullara hazırlanması için eski bir mahkumu işe alır. Oysa yeni akıl hocası hiç hapis yatmamıştır.

Yüksek dozda bir skandal – DİZİ (1 Nisan)

İki ilça laboratuvarı kimyagerinin şaşırtıcı suçlar, bir eyaletin yargı sistemini felç ederken avukatlar, yetkililer ve mahkumlar için adaletin tanımını bulanıklaştırır.

Netflix’te Nisan ayında neler var?

Daha fazlası Netflix Türkiye’nin yayınladığı Nisan 2020 videosunda!

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.