Nur Tuğba Namlı Kimdir? Neler Oluyor Hayatta Sunucusu

Nur Tuğba Namlı kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, kaç yaşında, boyu, yaşı, kilosu, ekşi yorumları, Neler Oluyor Hayatta Sunucusu, instagram hesabı, kariyeri, twitter gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

26.05.2021
Nur Tuğba Namlı Kimdir? Neler Oluyor Hayatta Sunucusu

Nur Tuğba Namlı kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, kaç yaşında, boyu, yaşı, kilosu, ekşi yorumları, Neler Oluyor Hayatta Sunucusu, instagram hesabı, kariyeri, twitter gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

15 Haziran 1983 tarihinde Mersin’de hayata gözlerini açtı. İlkokul ve ortaokulun ardından Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini ise Balıkesir Üniversitesi’nde tamamladı. Spiker Gülgün Feyman’dan sunuculuk ve spikerlik dersleri aldı.

2015 yılında Mustafa Namlı ile evlendi ve bu evlilikten iki çocukları oldu.

Kariyeri

İlk olarak Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun isimli programda yer aldı. Daha sonra SkyTürk kanalında çalışmaya başlayarak gece haberlerini ve Her Şeyden Biraz isimli programı sundu. Yaklaşık 2,5 yıl orada görev aldıktan sonra 2011 yılında NTV’ye transfer oldu. NTV kanalında 4 yıl boyunca görev alarak çeşitli haber bültenlerinin sunumunda yer aldı. 2014 yılında TV8 kanalına geçiş yaptı.

Burada Ütopya Panorama programını,Hakan Hatipoğlu ile birlikte Survivor Panorama programını ve Hakan Ural ile birlikte Gel Konuşalım programının sunuculuğunu üstlendi. 2019 yılında TV8’den ayrılarak Kanal D kanalına transfer oldu. Kanal D’de Hakan Ural ile birlikte Neler Oluyor Hayatta isimli programın sunuculuğunu yapmaya başladı. Günümüzde hala Kanal D’de sunuculuk kariyerini sürdüren Namlı, hafta içi her gün saat 09.00’da başlayan Neler Oluyor Hayatta programını Hakan Ural ile birlikte sunmaya devam etmektedir.

Ekşi sözlük yorumları

– İşini yaptığı için eleştirilen kadın. Bir doktor her hastasından etkilenmiyorsa spikerler de günde onlarca felaket haberi anlatırken ruh sağlığını korumak için anlattığı haberden etkilenmemesi şarttır.

Var Mısın Yok Musun programından sonra Ntv’de en az Nevşin Mengü sertliğinde haber sunan spiker. Yani televizyon karşısından öyle gözüküyor.

– Ntv kanalı ile anlaştığını açıklayan güzel yüzlü sunucu. Hayırlı olsun ne diyelim, başarılarının devamını diliyoruz.

– Sky Türk’te her şeyden biraz programını sunan güzel sunucu. Ayrıca gün içinde haberler de sunmaktadır. Ekrana yakışan bir yüzdür.

Nur Tuğba Namlı yaşı

37

Boyu

1.66

Nur Tuğba Namlı Kilosu

55

Nur Tuğba Namlı Nereli

Mersin

Instagram hesabı

@nurtugbaalgul

Burcu

İkizler

Nur Tuğba Namlı Evli mi?

Mustafa Namlı ile evlidir.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.