Nur Viral Kimdir? Hayatta her şey var sunucusu - Yorum Güncel

Nur Viral Kimdir? Hayatta her şey var sunucusu

17.12.2021
Nur Viral Kimdir? Hayatta her şey var sunucusu

Nur Viral kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, nereli, kaç yaşında, burcu, evli mi, instagram hesabı, beyaz tv, ne mezunu, saç rengi nedir gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

13 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını İstanbul’ da tamamlamıştır. Üniversite döneminin ardından spikerlik ve diksiyon alanlarında özel dersler almıştır. 1993 yılında sunuculuk hayatına adım atmıştır. Yemek yapmak ve dünya mutfakları hakkında araştırma yapmayı çok sever. Türk Sanat Müziğine aşık bir kadındır. Farklı radyo kanallarında yayın yönetmenliği yapmıştır. Türkiye’nin ilk sağlık programı sunucusudur. Bellona markasının reklam yüzü seçilmiştir.

Kariyeri

Üniversite yılları sonrasında özel eğitim alan Viral, ilk olarak 1993 yılında radyo kanalında sunuculuk yapmıştır. Yine aynı yıl boyunca farklı radyo kanallarının yayın yönetmenliğini üstlenmiştir. Türkiye’nin ilk sağlık programı sunucusudur. Uzun yıllar Tatlıses Tv’de “Hayat Ağacı“ adlı sağlık programının sunuculuğunu yapmıştır. 5 yıl boyunca Tatlıses Tv ve ortak yayın yapan 40 yerel televizyon aracılığı ile izleyicilerinin karşısında yer almıştır. Ünlü sunucu Show Tv, Türkmax Gurme, Kanal 7 ve Beyaz Tv gibi kanallarda sağlık ve yemek programlarının sunuculuğunu yapmıştır. Beyaz Tv ekranında “Hayatta Her Şey Var” isimli yapımla hafta içi her gün 11.00’ da izleyicisiyle buluşmaktadır.

Nur Viral Yaşı

47

Nur Viral Boyu

1.73

Kilosu

59

Burcu

Boğa

Nur Viral Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@nurviral

Programları

Tatlıses Tv – Hayat Ağacı
Beyaz Tv – Hayatta Her Şey Var

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.