Obsesyon Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

15.06.2023
Obsesyon Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Obsesyon filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Yasak Elma ve Kızıl Elma adlı dizilerde yardımcı yönetmenlik yapan Eray Altay‘ın yazıp yönettiği yerli sinema filmidir.

Filmde, bir kıza aşık olduktan sonra onu elde etmek için türlü planlar yapan obsesif Mert’in hikayesi anlatılıyor.

Film hikâyesi bakımından Netflix’de yayınlanan You adlı dizi ile benzerlikler içeriyor. Başrollerinde Ekin Mert Daymaz, Ege Kökenli, Sarp Can Köroğlu ve Burcu Karakaya‘nın rol aldığı sinema filminin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi.

Film toplam 1 saat 32 dakikadan oluşuyor. Gizem ve gerilim temalarının işlendiği film 16 Haziran 2023‘de vizyona girecek.

Obsesyon Filmi Konusu

Film, sevdiği kadının kalbini kazanmaya çalışan obsesif bir adamın hikayesini konu alıyor. Çevresi tarafından sevilen, başarılı bir iş insanı olan Mert, obsesif biridir. Düzen takıntısı yüzünden kendisini zor durumların içerisinde bulan Mert, Beren adında genç bir kadına aşık olur. Mert, Beren’i elde edebilmek için türlü planlar yapar. Ancak Beren’in kimsenin tahmin bile edemeyeceği gizli sırları vardır.

Obsesyon Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda blutv’nin Doğu adlı yapımında rol alan Ege Kökenli ve Seni Kalbime Sakladım adlı dizinin başrolü Ekin Mert Daymaz yer alıyor. Ayrıca Damat Takımı filminde rol alan Sarp Can Köroğlu‘nun yanı sıra Serkan Kılıç, Burcu Karakaya ve Demir Özdemir gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Ege Kökenli – Beren
Ekin Mert Daymaz – Mert
Sarp Can Köroğlu – Barış
Serkan Kılıç – Polis
Burcu Karakaya – Defne
Demir Özdemir

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle