Olağan Şüpheliler 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen Yorum Güncel

Olağan Şüpheliler 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Olağan Şüpheliler 11.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, Ekşi, Exxen dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Olağan Şüpheliler 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Olağan Şüpheliler 11.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, Ekşi, Exxen dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Olağan Şüpheliler 11.bölüm hakkında

25 Haziran 2021‘de Exxen‘de yayınlanmaya başlayan Exxen orijinal dizisidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizi komedi gerilim türünde yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Yasemin Allen, Berk Hakman, Pamir Pekin, Beril Pozam, Feyyaz Gümüş, Aylin Veziroğlu gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yüksel Aksu üstleniyor. İstanbul’da çekilen dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor. Yapımın 10 bölümünü izleyen Exxen aboneleri Olağan Şüpheliler 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtımı merak ediyor.

İlk sezonun tüm bölümleri 27 Ağustos itibari ile yayınlanmış oldu. Dizinin akıbeti ile ilgili yayıncı Exxen’in henüz bir açıklama yapmadığını ifade edelim.

Olağan Şüpheliler konusu

Dizinin konusu, Üç kadın; Feyza, Zuhal ve Nehir, kocalarının ortak olduğu otelin kuruluş yıldönümünü kutlamak için kocalarına sürpriz yaparlar. Ancak bu sürpriz beklenmedik sonuçlar doğurur. Kendilerini birdenbire türlü aksiyonların ortasında bulan bu kadınların, erkeklerin dünyasına girişi oldukça olaylı olur.

Olağan Şüpheliler 1.Bölüm konusu

Feyza, Nehir ve Zuhal kendilerini yok sayan, şiddet uygulayan ve ezen kocalarından kurtulmaya karar verirler. Fakat işler planladıkları gibi gitmez.

Olağan Şüpheliler 2.Bölüm konusu

Yalçın, kadınların kocalarıyla iş yapan bir mafya babasıdır. Yalçın’ın hayatlarına girişi; Feyza, Nehir ve Zuhal için işleri daha da karmaşık hale getirir.

Olağan Şüpheliler 3.Bölüm konusu

Yalçın’la pazarlığa oturan Feyza, Zuhal ve Nehir, bir anda kendilerini hiç bilmedikleri mafya dünyasının içinde bulurlar.

Olağan Şüpheliler 4.Bölüm konusu

Yalçın’ın işleri kadınlar yüzünden istediği gibi gitmez. Feyza, Zuhal ve Nehir’in, Yalçın’dan kurtulmak için bir planları vardır. Gökhan, bir ceset bulur.

Olağan Şüpheliler 5.Bölüm konusu

Kadınlar polisin her şeyi çözme ihtimalinden korkmaya başlarlar. Nehir kendisine kızgın olan Yalçın’la görüşmeye gidince, kendisini bir kara para transferinin ortasında bulur.

Olağan Şüpheliler 6.Bölüm konusu

Kadınlar ve Yalçın arasındaki ilişki daha da tehlikeli bir hal alır. Güneş; Feyza, Zuhal ve Nehir’in polisten gizledikleri bir şeyler olduğunu öğrenir.

Olağan Şüpheliler 7.Bölüm konusu

Feyza, Zuhal ve Nehir; Gökhan’ın şüphelerini iyice üzerlerine çekerler. Kadınlar Yalçın’ın istediği son işi de yapmaya karar verirler; ancak bir planları vardır.

Olağan Şüpheliler 8.Bölüm konusu

Nehir Yalçın’ın kendisine olan ilgisini kullanarak ona iyice yaklaşır ve Yalçın’ın aleyhine olabilecek tüm bilgileri toplar; fakat işler yine bekledikleri gibi gitmeyecektir.

Olağan Şüpheliler 9.Bölüm konusu

Yalçın her yerde kadınları aramakta ama bulamamaktadır. Çareyi Burak’ı kaçırıp bunu onlara karşı kullanmakta bulur.

Olağan Şüpheliler 10.Bölüm

İşler Feyza, Zuhal ve Nehir’in istediği gibi gider. Ancak her şeyin sona erdiğini düşünmekte biraz erkenci davranırlar.

Olağan Şüpheliler oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Yasemin Allen, Berk Hakman, Pamir Pekin, Beril Pozam, Feyyaz Gümüş, Aylin Veziroğlu gibi isimler yer alıyor.

Bennu Yıldırımlar – Feyza
Ceren Moray – Nehir
Yasemin Allen – Zuhal
Berk Hakman,
Pamir Pekin,
Beril Pozam,
Feyyaz Gümüş,
Aylin Veziroğlu

Olağan Şüpheliler 11.bölüm olacak mı?

Dizinin ilk 10 bölümü yayınlandı. İlk sezonunu tamamlayan dizinin 2.sezonun olup olmayacağı yayıncı Exxen tarafından açıklanmış değil.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.