Ölümcül Çarpışma Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

08.07.2023
Ölümcül Çarpışma Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Ölümcül Çarpışma (Hidden Strike) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Jackie Chan ve John Cena‘nın başrollerini paylaştığı Çin – Amerikan ortak yapımı sinema filmidir.

Hız Tutkusu, Yeni Nesil Ajan ve bu yıl vizyona girmesi planlanan Cehennem Melekleri 4 filmlerinin yönetmeni Scott Waugh filmin yönetmenliğini üstlenirken, Arash Amel ise senaryosunu kaleme aldı.

Film, Çin merkezli bir petrol rafinerisinin saldırıya uğramasından sonra içerideki işçileri kurtarmaya çalışan özel güvenlikçinin mücadelesini konu alıyor.

Filmin başrollerinde yer alan John Cena ve Jackie Chan’e filmin kötü adamı olarak Game of Thrones dizisinde rol alan Pilou Asbæk eşlik ediyor.

Çekimleri 2018 yılında Çin’de gerçekleştirilen film toplam 1 saat 42 dakikadan oluşuyor. Yıldız isimlerin rol aldığı aksiyon, gerilim ve komedi temalı sinema filmi 7 Temmuz 2023’de beyazperdede yerini alacak.

Ölümcül Çarpışma Filmi Konusu

Filmin konusu, Jackie Chan’in canlandırdığı Çinli bir özel güvenlikçiyi konu ediyor. Orta Doğu’da Çin merkezli bir petrol rafinerisi saldırıya uğradığında özel güvenlikçiden petrol işçilerini oradan çıkarması istenir. Saldırganların amacının petrol çalmak olduğu anlaşıldığında güvenlikçi, eskiden özel kuvvetlerde görev yapan Amerikalı bir asker ile iş birliği yaparak saldırganların planlarını bozmaya çalışır.

Ölümcül Çarpışma Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Bitirim İkili” ve “Süper Polis” gibi başarılı yapımlarda rol alan yıldız oyuncu Jackie Chan yer alıyor. Ayrıca “The Suicide Squad: İntihar Timi” ve “Hızlı ve Öfkeli 9: Hız Efsanesi” filmlerinde rol alan John Cena’nın yanı sıra Pilou Asbæk, Max Huang, Zhenwei Wang, Amadeus Serafini, Rachael Holoway, Minghao Hou, Jun Gong, Li Ma, Rima Zeidan, Chunrui Ma, Tim Man ve Michael Koltes gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Jackie Chan – Luo Feng
John Cena – Chris Van Horne
Pilou Asbæk – Owen Paddock
Max Huang – Non-Chinese Contractor
Zhenwei Wang – Xiao Wei
Amadeus Serafini – Henry Van Horne
Rachael Holoway – Raider
Minghao Hou
Jun Gong – Haiming

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle