Ölümlü Dünya 2 Filmi Yorumları (Ekşi Sözlük ve Sosyal Medya)

01.12.2023
Ölümlü Dünya 2 Filmi Yorumları (Ekşi Sözlük ve Sosyal Medya)

Ölümlü Dünya 2 Filmi Yorumları, Ekşi Sözlük yorumları, Sosyal Medya, incelemesi, değerlendirmesi, sosyal medya tepkileri, eleştirisi, analizi, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’da.

Bu yılın merakla beklenen yerli komedi filmi Ölümlü Dünya 2, 1 Aralık itibari ile vizyona girdi. Ali Atay’ın yönetmenliğini üstlendiği, Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak ve Doğu Demirkol gibi isimlerin yer aldığı 2018 yapımı filmin üzerinden 5 yıl sonra gelen devam filmini herkes merak ediyordu. Devam filminde kadroya Giray Altınok, Baturay Özdemir gibi komedi dünyasının yeni isimlerinin de eklenmesiyle beklentiler de artmıştı.

5 yıl aradan sonra gelen devam filmini izleyenler yorumlarını sosyal medya ve ekşi sözlük’te yapmaya başladı. Biz de ilk gelen yorumları sizler için derledik.

(DİKKAT SPOİLER VE GÖRÜNTÜ İÇEREBİLİR)

Ölümlü Dünya 2 Filmi yorumları Sosyal Medya

Ölümlü Dünya 2 Ekşi Sözlük yorumları

çok keyifli, güzel, başarılı bir devam filmi olmuş. hikayedeki, karakterlerdeki, müzikteki devamlılığını, dinamik yapısını, espirileri çok beğendim. ali atay, oyuncular, yazarlar muazzam. daha ne olsun? gişesi bol olsun. bir de yeni karakterimiz dündar dinç hayırlı olsun.

  • little red riding hood

ben yine çok keyif aldım bu işten. şarkılar çok iyi oturmuş filme. boney m’in “rasputin” şarkısının olduğu sahneyi ayrı bir sevdim başa alıp tekrar izleyesim geldi sinemada olduğumu unutup. ve zaten ben bu işi tekrar izlerim.

  • saksi degilim ben anayim

daha yeni izleyip çıktım. gayet de güldük. herşeye bok atan bazı tipler doluşmuş yine başlığa. yok ilk film iyiymiş de bu hayal kırıklığıymış da bilmem neymiş. ilki de ikincisi de efsanedir.

  • vatanperverr

ilk filmi izlemeden arkadaş tavsiyesi ile gittim. ilki daha güzel diyorlar ama bu da eğlenceliydi benim açımdan. ama çok kopuk kopuk sahneler var keşke bir düzen üzerinde gitseydi.

6.5/10

  • exknight

ben baya beğendim ilk filme yakın performans sergilenmiş, baya keyifliydi, tesekkurler ali atay

  • misugi1903

kadro oldukça sağlam ve başarılı bir devam filmi olmuş.

9/10.

  • muhendisingunlugu

küfürün dozajı biraz fazla kaçmış gibi. serbest’in, asılı kaldığı direkten kurtulup geldiği ve ailesine sitemde bulunduğu sahne, mutlaka güldürmesi gereken bir sahne olduğu için çok gereksiz küfür eklenip kolaya kaçılmış.

  • fsociety27

az önce çıktığım film.
şahsen ben gülmekten öldüm. giray altınok inanılmaz bi ekleme olmuş müthiş performans göstermiş. muhtemelen 2. kez izlemek için tekrar gidicem o derece iyi film.

burdaki bi boku beğenmeyen lavukları dinlemeyin gidin izleyin.

sinemaya gitmeyi de aşırı özlemişim bu da dipnot olsun.

  • dotadakizeus

az önce çiktim. güzel filmdi. özenilmiş. hikaye iyi işlenmiş.absürtlüklerin hikayenin önüne geçmesine izin verilmemiş. şenol rolündeki giray altinok ekibe iyi ki katilmiş.

  • kaleci zalad
YORUMLAR

canlı tv izle