Ömer dizisi Yorumlar ve Sosyal Medyadan Gelen İlk Tepkiler

12.01.2023
Ömer dizisi Yorumlar ve Sosyal Medyadan Gelen İlk Tepkiler

Ömer dizisi yorumlar, dizi yorumu, dizisi yorum, ekşi sözlük, dizi oyuncuları, hangi kanalda, nerede çekiliyor, hangi diziden uyarlama gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Yeni yılda yeni dizilerle dönen kanallarda FOX TV’nin yeni dizisi Ömer sosyal medyanın gündeminde. Başrolünde Selahattin Paşalı ve Merve Dizdar’ın yer aldığı dizi hakkında gelen ilk tepkileri sizler için derledik. İşte Ömer dizisi yorumlar…

Ömer Dizi Konusu

Üç kardeşin en küçüğü olan Ömer, yürekten bağlı olduğu ailesinde yaşanan olaylar nedeniyle ruhu derin yaralar almıştır. Çelişkilerden, kayıplardan ve kırgınlıklardan arınmanın yolunu resim yapmaya olan aşkıyla onarmaya çalışır. Ama bu süreçte tek aşkı resim olmayacaktır.

Ömer Dizisi Yorumlar

Ömer Dizisi Ekşi Sözlük Yorumları

” artık istemediğin yere zorla giremezsin. ” o nasıl bir anne cümlesi ya.. hiç bir anne evladına ne yapmış olursa olsun bu cümleyi kuramaz, kurmamali..hele ki hata yaptığını kabul eden bir evlada karşı.

 • okunmus dondurma

bir gun geriden geliyorum cunku emre dorman ve caner taslaman benim bu hayatta en deger verdigim din adamlaridir. yani referans onemli ve kiymetli. ben yalniz da bir anneyim yani buyuk de konusmayayim ama yok yani olmamis olamamis. yani ya omer i oynayan arkadas toy oglu toy lise ogrencisi gibi kalmis ya gokce bahadir fazla cokmus annesi gibi olmus! karar veremedim ama giremedim diziye! belki savunucusu olacagim birlikteligi inandirici bulamadim! hele o cilingir sahneleri .. evlerden irak..

 • mervesdiary

müslüman olmadığım halde muhafazakar aile örneğini beğendim. dindar, muhafazar insanlar da gayet zarif olabilir, niye bu eleştirilmis anlamadım. danışman olarak (bkz: emre dorman) gibi aklı başında birinin seçilmesi doğru olmuş. gökçe bahadır çok hoş ve güzel bir kadın. gülünce gözlerinin çevresindeki çizgiler bile güzel. selahattin paşalı da çok naif. kast seçimini de beğendim. (bkz: gamze karaduman) aka gamzelimi (bkz: aramızda kalsın) tekrar izlemek de çok güzel. süresi kısa olsa ve platform dizisi olsa tadından yenmez.

 • quoderatdemonstrandum

türk dizilerinin ilk bölümü dünya standartlarında olur sonradan hepsi her anlamda bozar. ömer’de de durum aynısı olacaktır. ilk bölüm bu yüzden güzel olmuş.

 • stonetemplepilots

bu dizide elektrikli ısıtıcı alma sahnesi hoşuma gitti. neden mi?
duygusal vücut haritalaması diye bir olay var. -15′ ve +15 aralığında ısı parametresi ile mutluluk, öfke gibi birkaç daha duygunun haritasını çıkarıyorlar. renklerin durumu ve hissedildiği vücut bölgelerine göre haritalandırma yapıyorlar.
bu sahnede duygusal haritalandırma olayına benzetiyorum. aşk ve şehvetin kırmızıyla hakimiyeti.

 • bele olmaz

çok değerli ekşi yorumcu arkadaşlarım sayesinde aracılığı ile shtisel gibi bir güzellikten haberim olmasını sağlayan ve sırf bu nedenle dahi minnettar olduğum dizi (shtisel i bu zamana kadar duymamış olmak da benim ayıbım olsun izleyince daha iyi anladım)

 • kutaybasak

dizi klasik türk dizisi, gerek çekim tekniği olarak gerek süre olarak. konu olarak toplumda tabu olan bir konu üzerinden kendine müslüman diyen insanların iki yüzlülüğünü anlatması bu kesimin eksikliklerini ve yanlışlarını anlatması isabetli olmuş. kendini müslüman gibi gösterip islam’ın emirlerini kendilerine göre olanları öne çıkarırken işlerine gelmediklerini geri plana atmaları bu kesimin iki yüzlülüğüdür. bu iki yüzlülüğe bir ayna tutulması açısından dizinin konusunu kıymetli buluyorum. bu iki yüzlülüğü bu ülkede siyasetten sosyal hayata kadar her yerde görebilirsiniz.

 • insan i mahlukat

Bu içeriğimizi de sevebilirsiniz;

Taçsız Prenses dizisi hangi diziden uyarlama? Gerçek hikaye mi?

YORUMLAR

 1. Matrix dedi ki:

  Ömer dizisindeki Ömer’in takıldığı hatunu çok mu aradınız hatun milletinden soğutacak bir model ve Ömer in aklıni yitirtmesine neden olabilecek bir neden olsa seyirci olarak desemki lan nişanlanma bu hatun dul ama harika hatun desem. Hatunun evi curcuna zaten ablasıyla kavgasında disişmesinden ne olduğu belli. Birde senaryoda başka heyecanlar da olacakmi yoksa sürekli bu aynı şeylerimi izleyeceğiz. Allah aşkına senaryo sürekli bu dul hatunla devam edecekse izlemeyelim. Zamanımızı harcamayalim . Dizide biraz su dul hatunu görmesek nasıl olur baydı baydı

 2. ayşe dedi ki:

  ömer dizisinin beyeniyorum fakat müzik çok kötü sesi çok yüksek diziyi izleyemiyoruz lütfen lütfen müziği kaldırın

 3. Ayşe deniz dedi ki:

  İnsanların birisine aşık olması için ille de onun çok güzel olması gerekmez. Aşk çok başka bir şeydir, yaşa başa, güzelliğe, eğitime vs. hiç bir şeye bakmaz. Bir anlık bir şeydir ve kolay kolay insanlar bu duygudan kurtulamazlar. Olaya böyle bakmak lazım. Ayrıca Ömer çok mu güzel?? Çok mu dayanılmaz ki aşık olacağı kadının dayanılmaz olması bekleniyor??? Bu da başka bir konu. Bence Gamze karakterinin karşısına çıkan doktor çok daha hoş ve ona süper uygun biri ama işte gönül böyle bir şey! Bu arada o dul bayanı oynayan oyuncu Türkiye’nin en iyi oyuncularından Gökçe Bahadır, çok hoş bir kadındır. Oyuncularla olayın gerçek kahramanlarını birbirine karıştırmak biraz komik oluyor!