Omniscient Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Omniscient dizi,

omniscient 2. sezon,

Omniscient ekşi,

Omniscient oyuncuları,

Omniscient dizi ekşi,

Omniscient Netflix,

Omniscient ne demek,

Omniscient IMDb, Omniscient dizi, Omniscient konusu, Omniscient oyuncuları, Omniscient karakterleri, Omniscient cast, Omniscient yorumları, Omniscient incelemesi, Omniscient netflix, Omniscient cast, Omniscient imdb, Omniscient trailer, Omniscient izle, Omniscient season 2, Omniscient season 2 release date, Omniscient 2.sezon ne zaman çıkacak, Omniscient ne zaman yayınlanacak,

23.12.2020
Omniscient Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Omniscient Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, Netflix dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

29 Ocak 2020‘de yayınlanmaya başlayan Brezilya yapımı Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi, %3 adlı dizinin yapımcısı olan Pedro Aguilera tarafından yaratıldı. Dizinin senaryosunu yaratıcı Pedro Aguilera ile birlikte Guilherme Freitas, Ludmila Naves, Maria Shu ve Thais Fujinaga kaleme aldı. Dizinin yönetmenliğini ise Júlia Jordão üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Carla Salle, Sandra Corveloni, Jonathan Haagensen, Guilherme Prates, Luana Tanaka, Marcello Airoldi ve Marco Antônio Pâmio gibi isimler yer alıyor. Dizi, IMDb‘de bin 400 kişi tarafından oylanan yapım 6,3‘lük puana sahip oldu. Bilim Kurgu türündeki yapımın bölüm süreleri 45 dakikadan oluşuyor.

Omniscient konusu

Dizinin konusu, Vatandaşların 7/24 izlendiği bir kentte, bir cinayeti araştırmak isteyen teknisyen, gözetleme drone’unu atlatmak için aklını kullanmak zorundadır. Babasının öldürülmesinin ardından stajyer teknisyen Nina, babasının katilinin Omnisistem gözetleme sistemi tarafından neden izlenmediğini bulmak için her şeyi riske atar. Nina, babasının geçmişini araştırırken belediyede çalışan Judite ile ittifak kurar. Gözetleme alanının dışında, Daniel’in başı belaya girer. Stajyerler son değerlendirmeye hazırlanırken Nina, kadrolu olmayı garantilemek için acımasız taktikler kullanmaya hazırlanır. Vinícius, Nina’ya yakınlaşır. Judite, Nina’ya yardım etmek için büyük bir risk alır. Vinícius kariyeri için önemli bir adımı düşünür. Nina, Vinícius ile gittiği grup terapisinde istemeden içini döker. Daniel, Inácio’nun cenazesine katılır. Nina, Omnisistem’e girmek için sistemin savunmasız bir anını kullanır. Nina’dan şüphelenen Vinícius, bir sonraki adımını düşünür. Yeni bir şirket Olívia’ya bir iş teklif eder. Nina ve Daniel katili araştırır. Olaylar beklenmedik bir şekil alırken düşman yavaş yavaş yaklaşır.

Omniscient oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Carla Salle, Sandra Corveloni, Jonathan Haagensen, Guilherme Prates, Luana Tanaka, Marcello Airoldi ve Marco Antônio Pâmio gibi isimler yer alıyor.

Carla Salle – Nina Peixoto
Sandra Corveloni – Judite Almeida
Jonathan Haagensen – Vinícius Moreira
Guilherme Prates- Daniel Peixoto
Luana Tanaka – Olívia Okamoto
Marcello Airoldi – Ricardo
Marco Antônio Pâmio – Inácio Peixoto
Bruno Lourenço – Sílvio
Belize Pombal – Débora
Fernanda Viacava – Carolina Borges
Wladimir Candini – Henrique Ambrósio
Guilherme Moilaqua – Caio
Camilla Veles – Lúcia

Omniscient 2.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin 2.sezonu ile ilgili yayıncı Netflix’ten herhangi bir açıklama bulunmuyor. Dizinin yayınlanmasının üzerinden geçen 1 yıla rağmen pandemi nedeniyle dizinin iptal edilmesi bekleniyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle