Once and Forever Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

22.07.2023
Once and Forever Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Once and Forever 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

10 Temmuz 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 35 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

CCTV tarafından yayınlanan dizi romantik, yaşam ve gençlik türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Jiu Ye Hui üstlenirken, senaryosunu Jiu Ye Hui kaleme aldı.

9 Ağustos 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhang Yi Shan, Guan Xiao Tong, Fan Cheng Cheng, Li Xi Rui, Jiang Pei Yao, Mao Xiao Hui ve Ye Xiao Wei gibi isimler yer alıyor.

Haftada 7 bölüm yayınlanan dizi Once Young adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,1′lik puana sahip oldu.

Once and Forever konusu

Dizinin konusu, 21. yüzyılın başlarında Xie Qiao, gizli aşkı He Xiao Zhou’nun okuduğu Pekin Üniversitesi’ne kabul edilir. Yurt dışında okuyan çocukluk aşkı Qin Chuan ona aşıktır. Yine de, sevgisini kalbinin derinliklerinde saklıyor ve her zaman eğlenmek için onunla tartışıyor. Qian Xi, Xie Qiao’nun oda arkadaşı ve He Xiao Zhou birlikteyken, Xie Qiao’nun karşılıksız aşkı sona erer. Qin Chuan, kendi iyiliği için kendi işini kurmak için eve döner ve aynı zamanda onu hayatının değerini aramaya teşvik eder. Sonunda birlikte olmaya başlarlar. Zamanla bu tasasız gençlerin hepsi kendi dünya maceralarını başlatır ve iniş çıkışlar yaşarlar. Yaşam yolları farklıdır, ancak gençliklerinin cesareti ve mücadeleci ruhu onları hala sürekli ileriye götürür.

Once and Forever oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhang Yi Shan, Guan Xiao Tong, Fan Cheng Cheng, Li Xi Rui, Jiang Pei Yao, Mao Xiao Hui ve Ye Xiao Wei gibi isimler yer alıyor.

Zhang Yi Shan – Qin Chuan
Guan Xiao Tong – Xie Qiao
Fan Cheng Cheng – Yang Cheng
Li Xi Rui – Qin Qian
Jiang Pei Yao – Wang Ying
Mao Xiao Hui – Xiao Qian Xi
Ye Xiao Wei – He Xiao Zhou
Xu Shao Ying – Tan Hui
Zhang Yi Wen – Da Long
Su Meng Yun – Lu Qian Ran

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle