One Day Dizi Ekşi Yorumları ve Sosyal Medya

20.02.2024
One Day Dizi Ekşi Yorumları ve Sosyal Medya

One Day Dizi Ekşi Yorumları ve Sosyal Medya, yorumları, incelemesi, imdb puanı, incelemesi, analizi, eleştirisi, değerlendirmesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Netflix’in son dönemde top 10’den 1.sıradan düşmeden düşmüyor. Biz de dizi ile ilgili sosyal medya ve ekşi sözlük yorumlarını sizler için derledik.

One Day Dizi sosyal Medya yorumları

One Day dizi Ekşi yorumları

izlediklerim konusunda o kadar balık hafızalıyım ki dizinin 5. bölümünde anca ayabildim lan ben bunu daha önce izledim bı şekilde nasıl olur diye hemen küçük bir google taraması ve ta ta filmini izlemişim çok da güzeldi, bu emma olmamış ama ya

  • enboleyn

30+ herkesin kendinden birseyler bulabilecegi, gecmise suruklenecegi, oldukca hayatin icinden sahane bir dizi olmus. ozellikle son bolumu insani muthis bir duygu seline boguyor. izleyin, guzel zaman gecirmek isteyene de mutlaka izlettirin.

  • theoran

2011 yapımu aynı addaki filmi izlemiş birisi olarak diziyi açtım. ama 1. bölümün 10 dakikasına kadar izleyebildim. filmi izlememiş olsam belki beğenebilirdim ama yok olmuyor yani, aklım sürekli filmle kıyaslıyor.

-lawyeran

bitince bir seye uzuluyorsun ama neye uzuluyorsun muamma. bende oyle oldu. bosa kalbime okuz oturtamam diyenlere izlemeyin tavsiyesinde bulunabilirim.

  • gyorb

bugün debe’ye giren entry’e yürekten katılıyorum. emma müthiş özgüvensiz bir karakter ve korkusundan koca bir hayatı kaçırdı.
ama izlerken beni en çok tetikleyen şey ölümün ne kadar alelade şekilde aramızda dolaştığı oldu. hiçbir zaman ölmeyecekmiş gibi ötelenen planlar ve istekler var hepimizin hayatında, ertelenerek üşenerek kenarda beklettiğimiz. tam tersine her an ölecekmiş gibi bir iştah ve aceleyle yaşamak lazım sanırım. yaşı kırka doğru yaklaşan biri olarak bunu hissettim hep izlerken.

  • tarih saat

kitabını okumuştum lise zamanlarımda hatta edebiyat ödevimi direkt bu kitap üzerinden yapmıştım. filmi de güzeldi ama sonu beni baya ağlatmıştı. dizisini henüz izlemedim ama sonunda yine ağlayacağım kesin.
izledikten sonra durum güncellemesi yapacağım.

  • unicornseverim
YORUMLAR

canlı tv izle