Origenes Secratos Film | Konusu | Oyuncuları (Netflix)

Origenes Secratos (Secret Origins) Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, Netflix filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

29.08.2020
Origenes Secratos Film | Konusu | Oyuncuları (Netflix)

Origenes Secratos (Secret Origins- Unknown Origins) Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, Netflix filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 28 Ağustos 2020’de İspanya yaımı, Aksiyon komedi ve suç türünde yer alan İspanya yapımıdır. David Galán Galindo’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu David Galán Galindo ve Fernando Navarro kaleme aldı. Film Secret Origins adı ile de yayınlanıyor. IMDb’de 5’ü aşkın kişi tarafından oylanan Netflix yapımı film 6,0’lık puana sahip oldu. Filmin oyuncu kadrosunda Verónica Echegui, Leonardo Sbaraglia, Javier Rey, Ernesto Alterio gibi isimler yer alıyor.

Origenes Secratos konusu

Filmin konusu, Oldukça zeki ve ağırbaşlı bir dedektif, ardında yalnızca akıl hocasının çizgi roman meraklısı ezik oğlunun çözebildiği ipuçları bırakan bir seri katili bulmalıdır. Bir seri katil kaos yayıyor. Görünür bir bağlantısı olmayan isimsiz insanlar, en ünlü süper kahramanların ilk görünüşlerini taklit ederken öldürülüyor.

Origenes Secratos oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda, Javier Rey,Verónica Echegui,Brays Efe gibi isimler yer alıyor. Brays Efe (“Paquita Salas”), Javier Rey (“Kokain Sahili”) ve Verónica Echegui (“Three Days of Christmas”) başrolde.

Verónica Echegui – Norma
Leonardo Sbaraglia – Paco
Javier Rey – David
Álex García – Javier
Ernesto Alterio – Bruguera
Carlos Areces – Galván
Brays Efe – Jorge Elias
Antonio Resines – Cosme
Daniel Pérez Prada – Policía edificio nevera
Mario Mayo – GEO piso nevera
Roman Rymar – Felipe
Rodrigo Poisón – Capitán GEO
Fran Bleu – Victor Vid
Axel Amores – GEO piso nevera 2

Film yorumları

gayet keyifli, abzürd ve tatlı olan film. karakterleri de sevilesiydi. arada geek’lere selam çakan güzel espriler vardı.
bu arada norma gibi patron da herkese nasip olmaz.

  • Ekşi Sözlük – laertes

28 ağustos 2020’de gösterime giren david galan galindo filmi. (bkz: unknown origins) konu: iki polis, süper kahramanların çıkış öykülerini yeniden yaratan bir katili yakalamak için çizgi roman ve oyun kostümü meraklısı iki tiple güçlerini birleştirir.

  • Ekşi Sözlük – boomcukonur

Film fragmanı

YORUMLAR