Orta Kafa Aşk Dizi | Konusu | Oyuncuları | Gain Dizileri

07.10.2021
Orta Kafa Aşk Dizi | Konusu | Oyuncuları | Gain Dizileri

Orta Kafa Aşk dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, eleştirisi, 2.sezon ne zaman, Gain dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Eylül 2021‘de Gain Medya tarafından yayınlanmaya başlayan Gain orijinali dizidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi komedi türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Can Evrenol üstlenirken, senaryosunu Zeki Enes Akkan kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi, Su Kutlu ve Buse Demirel gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb‘de 8,2‘lik puana sahip oldu.

Orta Kafa Aşk konusu

Dizinin konusu, Orta! Kafa! Aşk!, Semih ve Selin’in maç tadındaki hikayesini konu ediyor. Semih ve Selin’in ilişkilerinin başlangıcı, yaşadıkları sorunlar, ayrılıkları, flörtleri iki futbol yorumcusunun sunumuyla ele alınıyor.

İlişkinizin her anını spor yorumcuları yorumlasa nasıl olurdu? İki spor yorumcusu Fikri ve Mesut, Semih ve Selin’in aşklarını, kavgalarını, heyecan ve kıskançlıklarını an be an takip ediyor. Taca çıkan muhabbetler, kıran kırana mücadeleler, maçı geri döndürme çabaları… Tribündeki yerlerinizi alın.

Orta Kafa Aşk oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi, Su Kutlu ve Buse Demirel gibi isimler yer alıyor.

Cengiz Bozkurt – Fikri Bilir
Engin Hepileri – Mesut Çak
Can Sipahi – Semih Yılmaz
Su Kutlu – Selin
Buse Demirel – Banu
Arda Sevim – Cenk
Metin Hara – İlişki Uzmanı

Dizi yorumları

ilk bölüm epey güldürdü. zaten can evrenol’dan kötü iş çıkmazdı, korku filmlerinde ve çıplak dizisinde olduğu gibi… hele dizide bizim ‘küçük’ cengiiiiz’in de olması enfes…. adam karşımda konuşsa ona bile gülerim. cinayet süsü’ndeki telefon konuşmasını her hatırladığımda yerlere yatıyorum. engin hepileri ile güzel bir ekip olmuşlar, radyodan veya tv’den gerçek maç anlatsalar o da dinlenir, izlenir…

  • exiztenz / Ekşi Sözlük

şu âna kadar ilk iki bölümünü izlediğim, geçmişte izleyip bayağı keyif aldığım aynen aynen’in ilk iki sezonunu bana anımsatan dizi. muhteşem değil ama keyif verici, izlenir gibi.

bir de, gençlerin oyunculuğu biraz yetersiz geldi bana; ama bu cengiz bozkurt ve engin hepileri’nin iyi oyunculuklarından da kaynaklanıyor olabilir. bu sezonki oyunculuklar gelişmese bile, dizi tutarsa ikinci sezon daha iyi oyunculuklarla devam edilmesi mümkün. kısacası: dizinin bence en göze batan olumsuz yanı, eğer tutarsa ikinci sezonda geliştirilebilir yanı aynı zamanda. bu yüzden ben umutluyum bu yapımdan.

  • jderuan / Ekşi Sözlük

yorumlarda tekrara düşmezlerse keyifli bir çerezlik olmuş.
ayrıca ne kadarı doğaçlama ne kadarı metin merak ettim.

  • d e j i n / Ekşi Sözlük

son zamanlarda en çok güldüğüm dizi. cengiz bozkurt sen nasıl bir kralsın ya. umarım devamı gelir. bu arada gain içerikleri exxenden filan çok daha fazla kaliteli. tanıtım reklamlarını biraz daha iyi yapmaları ve herkesin dikkatini çekecek bir proje yapmaları lazım.

  • olaya hakim / Ekşi Sözlük

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle