Ozark 4.sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak? Netflix - Yorum Güncel

Ozark 4.sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak? Netflix

22.01.2022
Ozark 4.sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak? Netflix

Ozark 4.sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, gelecek mi, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, Ekşi, Netflix Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ozark 4.sezon 2. kısım hakkında

2017 yılında yayınlanmaya başlayan halen devam eden Netflix’te yayınlanmaktadır. 2020 yılında 3.sezonu ile 2020 yılında seyircisi ile buluşan dizinin her sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. Şu ana kadar toplam 30 bölümü yayınlanan dizi, Suç ve Gerilim kategorisinde yer alıyor. IMDb‘de 230 bini aşkın oy alan dizinin 8,4’lük puana sahiptir. Bill Dubuque ve Mark Williams tarafından yaratıldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner ve Lisa Emery gibi isimler yer alıyor.

Dizi, 21 Ocak 2022’de 4.sezon 2. kısım bölümleri i,le geri döndü. Dizinin 4.sezon 1. kısmı toplam 7 bölümden oluştu.

İlk kısmı bitiren diziseverler ise Ozark 4.sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını arıyor.

Bu soru ile ilgili tahminlerimizi sizler için yazdık.

Gelin önce dizi ile ilgili kısa bilgiler verelim.

Ozark Konusu

Dizinin konusu, Bir finans danışmanı, ailesini Chicago’dan Missouri’deki Ozarks’a sürükler. Burada, bir uyuşturucu patronunu memnun etmek için beş yılda 500 milyon dolar aklamalıdır. İş ortağının tehlikeli bir müşteriyi dolandırmasının ardından finans danışmanı Marty, kendisinin ve ailesinin hayatını kurtarmak için radikal bir plan yapmak zorundadır. Ozarks’ta Marty, para aklamada kullanabileceği yerel bir işletme aramakla uğraşırken yeni arkadaşlar edinen çocuklar önemli bir görevi ihmal eder. Marty, ailesini bulaştığı pis işlerden korumak için Ozark adı verilen ormana gelir. Ve olayla gelişir.

Ozark Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner ve Lisa Emery gibi isimler yer alıyor.

Jason Bateman – Martin ‘Marty’ Byrde
Laura Linney – Wendy Byrde
Sofia Hublitz – Charlotte Byrde
Skylar Gaertner – Jonah Byrde
Julia Garner – Ruth Langmore
Lisa Emery – Darlene Snell
Charlie Tahan – Wyatt Langmore
Jordana Spiro – Rachel
Jason Butler Harner – Roy Petty
Peter Mullan – Jacob Snell

Ozark 4.sezon 2. kısım ne zaman çıkacak?

Dizinin 4.sezon 2.kısım bölümlerinin 2022’nin yaz aylarında çıkması bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 5 Average: 1.2]
YORUMLAR

  1. aykut dedi ki:

    Bence Netflix’in en başarılı dizisi,çoğu dizisini beğenmiyorum,açıkçası filmlerinin berbat olduğunu düşünüyorum,tv şovlarını zaten izlemiyorum,Ozark her şeyiyle en beğendiğim dizi,kendimce sıralamam ise ilk üç de şöyle ; 1-Breaking Bad 2-Ozark 3-Fargo.