Painkiller Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

14.08.2023
Painkiller Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Painkiller Dizi Yorumları, ekşi, yorum, dizi analizi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

10 Ağustos 2023‘de Netflix Türkiye’de tarafından yayınlanan Netflix yapımı dizisidir. Suç ve drama türünde yer alan dizinin sezonu 6 bölümden oluşuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Uzo Aduba, Matthew Broderick, Sam Anderson gibi isimlerin yer aldığı film hakkında neler söylendi hadi gelin birlikte göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Painkiller Dizi Konusu

Dizinin konusu, Amerika’daki opioid salgının nasıl ortaya çıktığını ve sonuçlarını gözler önüne seriyor. Dizide, bu krizin suçlularının, hayatları değişen kurbanların ve gerçeğin peşine düşen bir soruşturmacının yaşamına odaklanılıyor.

Amerika’daki opioid salgının nedenlerini ve sonuçlarını irdeleyen bu drama, krizin sorumlularını, kurbanlarını ve gerçeği arayan bir soruşturmacıyı konu alıyor.

Painkiller Dizi Yorumları

Painkiller Yorumları / Ekşi Sözlük

opioid bağımlılığını ve aslında ne derece tehlikeli, ölümcül etkiler bırakabildiğini gösteren netflix mini dizisi. dizi senaryo, konu işleyişi olarak çok çarpıcı ve güzel ilerliyor. dizide insan sağlığına önem veren bir doktorun, aslında 2. derece uyuşturucu sayılan ilacı pazarlayan kadın mümessile ‘at kuyruklu torbacı’ diyip ofisinden kovmasına bayıldım* vardır böyle kahramanlar eminim.

  • biricik bardot mother of turtles

yahudi sackler ailesinin eroin sınıfından ve eroinden 600 kat dağa güçlü bir morfini, 2. derece bir narkotiğı ağrı kesici adı altında nasıl vahşi bir pazarlama sistemi ile amerika’ya zarasız ve bağımlılık yapmaz diye yalanlar ile pazarladığını ve milyonlarca eroin bağımlısı yarattığını anlatan harika bir dizi.
şirketin izlediği vahşi pazarlama stratejisi ve fda onayı ile eroin baş ve ve diş gibi orta ve basit düzey ağrılar için meşru ve etkili bağımlılık yapmayan mucizevi bir ilaç olarak hem literatürde kabul görmüş hem doktorlarca yazılmış yıllarca ve aile 13 milyar dolar servet elde ederek bir dönem rockyfeller ailesinden daha zengin bir hale gelmiştir abd’de. inanılmaz gibi geliyor ama doğru izleyin ve okuyun bu aileyi.

  • planlama

birkaç tane açgözlü, sinsi, insanlık düşmanı, gözünü ihtiras bürümüş şerefsiz, manipülatör sosyopatın servet uğruna, her türlü gayrimeşru yolu uygun zemine oturtarak; devletin denetim mekanizmaları, adalet ve sağlık sistemi de dahil karşısına çıkan her türlü engeli tek tek
kolaylıkla aşmasını ve yine insani zaafların toplumun ortak çıkarlarını hiçe sayılarak nasıl da suistimale uygun biçimde kullanılabileceğini gösteren netflix dizisi.
dilim dönmediği için sayamadığım daha nice karanlık sıfatın sahiplerine karşı mücadele veren savcılık görevlisi rolüyle orange is the new black dizisinin efsanesi “crazy eyes” uzo abuda var başrolde.

  • icre

netflix dizisidir. şu ana kadar izlediğim en iyi mini dizi olabilir.

  • kompartiman sefi
YORUMLAR

canlı tv izle