Pavyon 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Pavyon 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, olacak mı, ekşi yorumları, incelemesi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Pavyon 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Pavyon 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, olacak mı, ekşi yorumları, incelemesi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Pavyon 2.sezon hakkında

12 Temmuz 2019‘da Blu tv‘de ilk sezonu ile yayınlanan Belgesel dizidir.. Ankara’daki pavyon kültürünü ele alan belgesel, 5 bölüm olarak dizi halinde yayınlandı. 31 Aralık 2019’da ise yılbaşı bölümü ile Blu tv’de yayınlandıktan sonra, daha da ön plana çıktı. IMDb‘de bine yakın kişi tarafından oylanan belgesel 7,5’lik puana sahip oldu. Belgesel dizinin bölümleri 23 ila 33 dakika arasında değişkenlik gösteriyor. 31 Aralık 2019’da yayınlanan yılbaşı özel bölümü toplam 82 dakikadan oluştu. Blu tv ilk sezonunun platformda elde ettiği başarının ardından 2.sezon onayını verdi. Belgeselin ikinci sezonu pandemi döneminde çekildi. İlk sezonu izleyen belgesel seyircileri 2.sezonun yayın tarihini merak etmeye başladı. Blu tv Pavyon 2.sezon ne zaman yayınlanacak? sorusuna yanıt verdi.

Pavyon konusu

Belgesel konusu, Pavyonlar, Ankara eğlence sektörünün yaklaşık %80’ini karşılamasına ve il ekonomisini kayda değer bir biçimde beslemesine rağmen, efsaneleşmiş klişelerin yarattığı söylemler sebebiyle genişçe bir kısım tarafından kabul görmez. Konsomatrisler, müdavimler, yalnızlar, âlemciler, işletmeciler, bolca neon ışık, kabarık hesaplar… Ülkenin bir kesimince ‘tabu’ olarak kabul gören pavyon kültürü, seride etraflıca ele alınıyor.

Pavyon ilk sezon bölümlerinin isimleri

  • Burası Ankara, burada alem çok
  • Kim kime abone?
  • Angara müziği
  • Kaşık sesi, zil sesi,
  • Müdavimler

Pavyon Ekşi sözlük yorumları

blu tv’yi içerik ve çoklu aygıtta izleyememe kaynaklı sevmesem de özel yapımları çok başarılı. pavyon bunlardan biri. o dokuyu çok iyi hissettirmişler. ilk bölümünde köpekçi lakabıyla bilinen çalışan kızımız harika saptamalar yapıyor. hayvan sevgisi kaynaklı bu lakabı uygun görmüşler sinem’e. dünyanın en harbi ve tatlı insanı olabilir.

  • udna / Ekşi Sözlük

ikinci bölümü gelmiş blu tv yapimi harika belgeseldir. ankara’da o hep anlatılan ama gidip, görüp, yaşamaya gerek bırakmadan anlatan, sanki tam içindeymiş hissi veren bu yapımda emeği geçen herkese teşekkür etmek bir borçtur. nedense hep merak ettiğim bu ortamı daha ikinci bölümde bir tarla, bahçe hatta inek satıp yemiş gibi öğrendiğimi de belirtmek isterim. son olarak orada taksicisinden, konsuna, garsonuna kadar tüm emekçilere de ayrıca selam olsun

  • kangroo fight / Ekşi Sözlük

3.bölümde koydukları, marjinal olmaya çalışan, ancak bentderesi kaçkını hanım ablamız işi boka götürmüş kanımca. sanki ben marjinalim, bunlara hak veririm havasında. bıraksan, sarı tutkuyu geçecek hanım ablamız. hiç inandırıcı değil. varoşluk akıyor yüzünden.

  • hougras / Ekşi Sözlük

büyük sempati besliyorum şu kültüre, muhtemelen hiç uğramayacağım bir ortam ama içeriklerini tüketmekten gizli bir zevk duyuyorum… blutv serisi iyiydi. ardından sardığım ezhelin pavyon şarkısı dinlediğim en iyi gece hayatı müziği olabilir sanırım, bu kadar moda sokan hayatı boşvermeye çağıran başka bir içerik bilmiyorum.

  • bedevi13 / Ekşi Sözlük

Pavyon 2.sezon ne zaman çıkacak?

Blu tv’nin orijinal içeriği olan belgesel dizinin 2.sezonu 25 Haziran 2021’de blu tv’de yayında olacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.