Pınar Erbaş Kimdir? Show Haber Spikeri

Pınar Erbaş kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, nereli, eşi, sevgilisi, kaç yaşında, Show Haber Haftasonu spikeri, Kitapları, boyu, kilosu, burcu gibi aramalarınız YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

14.01.2021
Pınar Erbaş Kimdir? Show Haber Spikeri

Pınar Erbaş kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, nereli, eşi, sevgilisi, kaç yaşında, Show Haber Haftasonu spikeri, Kitapları, boyu, kilosu, burcu gibi aramalarınız YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulun ardından Galatasaray lisesinde okudu. Eğitimine Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesinde devam etti ve buradan mezun oldu. İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Pınar Erbaş aynı zamanda bir dönem diksiyon eğitimi de almıştır.

Kariyeri

Üniversite yıllarında Habertürk’te stajyer olarak çalışmaya başladı. Ardından 2007 yılında medya sektörüne Habertürk gazetesi ile adımını attı. Habertürk gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayan Erbaş aynı zamanda kültür, sanat ve yaşam konuları ile ilgili çeşitli röportajlar yaptı. 5 yıl boyunca Habertürk’te çalıştıktan sonra 2013 yılında Show TV’ye transfer oldu. Show TV’de ilk olarak sabah haberlerini sunmakla görevlendirildi. Bir süre sonra hafta sonu haber bültenini sunmaya başladı. Uzun süredir hafta sonu haber bültenini sunan Erbaş yaz sezonlarında ise hafta içi ana haber bültenini sunmaktadır. Başarılı ve dikkat çeken sunuculuğu ile çok sayıda ödülün de sahibi olmuştur. 2013 yılından beri çalıştığı Show TV’de görevine hala devam ederek hafta sonu haber bültenlerini sunmaktadır. 2019 yılında Tavuk Rola Şarkı Söylemek İstiyor ve İnek Möli Asla Unutmaz adında iki adet masal kitabı yayınlamıştır.

Masal kitabı yazmasının sebebini ise bir röportajında şöyle açıklıyor; Öznesi çocuk olan haberlerin hiç birine kayıtsız kalamıyorum. Mevzu bahis çocuk olduğunda tahammül sınırım ve dayanma eşiğim çok düşük. Elimden geleni yapmak istedim, zor coğrafyaların çocuklarıyız zor günlerimiz oluyor. Belki hepimiz aynı şansla doğmuyoruz ama hayatta belli başlı öğretiler bize kolaylık sağlıyor. İşte benim hayalim de miniklere yol gösterecek, akıllarının bir köşelerine tutarlarsa işlerine yarayabilecek konular üzerine ablaları olarak tecrübelerimi aktarmaktı.

Pınar Erbaş Yaşı

34

Boyu

1.70

Kilosu

54

Burcu

İkizler

Pınar Erbaş Instagram hesabı

@pinarerbas_

Pınar Erbaş Evli mi?

Bekar

Nereli?

İstanbul

Pınar Erbaş Kitapları

-Tavuk Rola Şarkı Söylemek İstiyor (masal)

-İnek Möli Asla Unutmaz (masal)

YORUMLAR

canlı tv izle