Pørni Dizi | Konusu | Oyuncuları | Norveç Dizileri - Yorum Güncel

Pørni Dizi | Konusu | Oyuncuları | Norveç Dizileri

Pørni dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Norveç dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramlarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

07.06.2021
Pørni Dizi | Konusu | Oyuncuları | Norveç Dizileri

Pørni dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Norveç dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramlarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

2 Mayıs 2021‘de ilk bölümü yayınlanan Norveç dijital platformu Viaplay orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan yapım, komedi ve dram türünde yer alıyor. Yönetmenliğini Charlotte Blom ve Gunnar Vikene yaptığı yapımın senaryosunu Henriette Steenstrup kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Gabriel Leone, Flávio Tolezani, Filipe Bragança, Raquel Villar ve Mariana Cerrone gibi isimler yer alıyor. Norveç yapımı olan dizi, Norveç’te çekildi ve dili Norveçce. Yapım IMDb‘de 8,4‘lük puana sahip oldu.

Pørni dizi konusu

Dizinin konusu, elinizden gelenin en iyisini yaparak, sevdikleriniz ve kendiniz için doğru olanı yapmaya çalıştığınızda sonunda içinde bulunduğunuz ikilemlerle ilgilidir. Pørni’nin, Kopenhag’a taşınan ve esas olarak kendine odaklanan eski kocasından iki kızı vardır. Ergenlik çağına yeniden dönen babasından ve kız kardeşinin ölümünden sonra 15 yaşındaki yeğenininden de sorumludur. Aynı zamanda Porni, hoşlandığı avukat Bjornar’ın sahibi olduğu Çocuk Hizmetleri’nde görev almaktadır.

Pørni oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Henriette Steenstrup, Ebba Jacobsen Öberg, Ulrikke Hansen Døvigen, Julie Nora Nobrega Ulrichsen ve Gunnar Eiriksson gibi isimler yer alıyor.

Henriette Steenstrup – Pørni
Ebba Jacobsen Öberg – Sigrid
Ulrikke Hansen Døvigen – Astrid
Julie Nora Nobrega Ulrichsen – Lara
Gunnar Eiriksson – Bjørnar
Johanna Mørck – Anne
Agnes Kittelsen – Tuva
Carl Martin Eggesbø – Rasmus
Henrik Mestad – Stephen
Øystein Røger – Yngvar

Dizi yorumları

İyi hikaye. Oyunculuk üst düzey. Henriette Steenstrup ve Nils Ole Oftebro ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Sıcak, ortam ve zorluklar çoğu kişiye tanıdık gelecektir. Bu seriyi çok tavsiye edeceğim.

  • rikheim / IMDb

Komik, garip ve yürek burkucu bir şekilde üzücü dizi. HER bölümde 30 dakikalık bir süre içinde size bu duyguları göndermeyi başarıyor! Karakterlere hemen aşık oluyorsunuz. Şimdiye kadar gerçekten iyi!

  • oskarjensen-75651 / IMDb

Hayır hayır hayır. Bu kötü, gerçekten kötü. Komik olması mı gerekiyor? dram mı Bilmiyorum, sadece korkunç. Oyunculuk ? Şimdiye kadarki en kötülerden bazıları. Bu dizideki olağan Norveçli aktörler ve hiçbiri izlemeye değer değil.

  • ingeiden-181-80678 / IMDb

40’lı yaşlarımın ortasında boşanmış, bekar bir anne olarak, bu gerçekten canımı sıktı.. Pernilles’in mücadele ettiğine inanıyorum, hepsi tanınabilir. Seriyi çok sevdim, ikinci sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

  • ellangs-75391 / IMDb

Pørni 2.sezon olacak mı?

Dizi Norveç dijital streaming kanalı olan Viaplay’da en çok izlenen Norveç yapımı dizi oldu. Dizinin 2.sezon onayı aldığı açıklandı.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR