Pose Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

Pose Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Pose Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Pose Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Pose Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

3 Haziran 2018’de Amerikan televizyon kanalı FX tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Toplam 2 sezon 18 bölümü yayınlanan dizinin 2021 yılında 3.sezonunun yayınlanacağı açıklandı. Dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşurken, dram türünde yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Mj Rodriguez, Billy Porter, Dominique Jackson, James Van Der Beek, Evan Peters ve Kate Mara gibi isimler yer alıyor. Ryan Murphy tarafından tasarlanan dizi, işlediği konu ile ABD’de de ön plana çıktı. Dizinin ilk sezonu Netflix Türkiye tarafından izlenebiliyor. Yapım IMDb‘de 20 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,0‘lık puana sahip oldu.

IMDb puanı: 8.0

Pose dizi konusu

Dizinin konusu, 1987 New Yorku’nda LGBTQ balolarının demirbaşı Blanca, kendi hanesini kurar ve hem yuppi müşterisine âşık bir seks işçisine hem de yetenekli bir dansçıya annelik yapar.

Amerikan toplumunun yaşantısının konu edildiği dizi 1980’lerde geçiyor. New York’ta bir arada yaşayan çeşitli kültürlerden insanların hayatına odaklanılacak dizide yeni yaratılan lüks evren, orta sınıflar ve eşcinsel kültüre değiniliyor. Dizide yer alan New York City’nin ışıltılı ve entrikalarla dolu düzeninde sıkışıp kalan New Jerseyli çift Stan ve Patty’yi Evan Peters ve Kate Mara canlandırıyor. Van Der Beek, Peters’ın zengin patronu Matt’i, Tatiana Maslany ise modern dans eğitmeni olarak karşımıza çıkacak.

Pose dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Mj Rodriguez, Billy Porter, Dominique Jackson, James Van Der Beek, Evan Peters ve Kate Mara gibi isimler yer alıyor.

Evan Peters – Stan Bowes
Kate Mara – Patty Bowes
James Van Der Beek – Matt Bromley
Mj Rodriguez – Blanca Rodriguez-Evangelista
Dominique Jackson – Elektra Abundance
Billy Porter – Pray Tell
Indya Moore – Angel Evangelista
Ryan Jamaal Swain – Damon Richards
Charlayne Woodard – Helena St. Rogers
Dyllon Burnside – Ricky
Hailie Sahar – Lulu Ferocity
Angelica Ross as Candy Johnson-Ferocity
Angel Bismark Curiel – Esteban “Lil Papi” Martinez-Evangelista
Sandra Bernhard – Nurse Judy Kubrak

Pose 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonu 2 Mayıs 2021’de Amerikan televizyon kanalı FX tarafından yayınlanmaya başlayacak. 3.sezon 7 bölüm sürecek ve yayın maratonu 6 Haziran 2021’de tamamlanacak. Bu ayrıca dizinin son sezonu olacak.

Pose dizi yorumları

farklı cinsel yönelimlerin, hayat karşısında yaşadıkları serüvenler temel alınarak oluşturulan senaryonun yanı sıra farklı etnik kökenlerin uğradıkları ayrımcılıklar, 80 li yıllar atmosferi ile zenginleştirilerek mizahi bir dille sunulmuş. her zevke hitap etmeyen, homofobi eşiği düşük izleyicileri rahatsız edici sahnelere sahip netflix yapımı dizidir.

  • bobros / Ekşi Sözlük

müthiş bir dizi, yer yer ağlatıp yer yer eğlendiriyor, 80’ler ruhunu içinizde hissediyorsunuz, o kadar güzel işlenmiş ki ba-yıl-dım!

  • damla sakizi / Ekşi Sözlük

homofobi olmamanız yada gerçekten ayrımcılık yapmayan insanların izleyeceği ve anlayacağı bir dizi . daha ilk bölümü izledim şu ana kadar 7-7,5/10 diyebilirim . o retro havayı iliklerinize kadar hissediyorsunuz “ahh bebeğim 80’ler işte böyleydi … ” dedim içimden.

  • vsrc vrod / Ekşi Sözlük

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.