Prens Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

22.06.2023
Prens Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Prens Dizi Yorumları, ekşi, yorum, film analizi, Giray Altınok dizi, Blu Tv, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

27 Nisan 2023’de Blu tv tarafından yayınlanan blu tv orijinal dizisidir. İlk sezonu bölüm sayısı açıklanmayan dizi tarihi komedi türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Gruda, Derya Pınar Ak, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Bahadır Vatanoğlu, Çağdaş Onur Öztürk, Ceyda Düvenci, Giray Altınok, Hüseyin Avni Danyal ve Onur Özaydın gibi isimler yer alıyor.

İzleyenlerinden 8,1’lük bir imdb puanı toplamayı başaran Fransız dizisi hakkında neler söylendi hadi gelin birlikte göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Prens Dizi Konusu

Dizi konusu, Kimsenin umrunda olmayan bir tarihte, kimsenin umrunda olmayan bir ülke, Bongomia. Bongomia kralı Thun’un ani ve şüpheli ölümünün ardından kimsenin ciddiye almadığı, ailesinin isim verme zahmetine bile girmediği Prens’in tahta geçmesiyle birlikte karmaşık bir hikaye başlar. Prens, üvey annesi, yengesi ve hain amcasıyla mücadele ederken yanlışlıkla Macarlar ile bir savaşa sürüklenir.

Prens Dizi Yorumları

Prens Dizi Yorumları / Ekşi Sözlük

ilk bölümünü az önce izledim. buralar yakında entry dolacak. yapanların ellerine sağlık.

  • s e ff a f

ilk 3 bölümünü izledim ve bayağı beğendiğim. karakterler fazla cıvık rol sergilemese en iyi türk dizilerine oynardı. kara komedi karakterlerin ciddiyetten bir an taviz vermeden gerçekleşmeliydi.

  • ben cok acilar cektim

reels videolarındaki prens neyse o var karşımızda. örneğin cem yılmaz’ın erşan kuneri’si dizide bambaşka bir karakterdi. burada öyle bir durum olmamış. prens karakterini seviyorsanız bu diziyi de seversiniz.

  • beyrek

prodüksiyonu bol koyduk biraz da ciddi şeyler çekelim diyerek şişirilmiş sheakspeare külliyatı parodisi.
50 dakika komedi dizisi mi olur.
giray altınok, kerem özdoğan falan iyi komedyenler de 400 dakika gömülecek kadar değil.

  • tintoretto

son bölüme geldim. izlemeden yazayım dedim. izleyin, izlettirin. gülmeye ihtiyacımız olan bu günlerde ilaç gibi gelen dizidir. kadrosu da çok iyi.
kölenin dişlerinin makyaj sponsoru nutella olabilir mi diye düşünmedim değil.

  • glorious

giray altinok’un kısa videolarından hatırladığımız efsane prens karakteri üzerine çekilmiş, ilk dört bölüm itibariyle yardıran dizisi.
varlığından bile haberdar değildim böyle bir işin, şahane bir süpriz oldu akşam akşam

  • kim öldürmüş bunu , aa ben!
  • aldu

instagram’daki kısa videolardaki bir karakterin dijital platformlarda dizi olması büyük bir başarıdır.
ve hatta bu dizinin eli yüzü düzgün olması, seyir zevki vermesi de nadir bir başarıdır.
gayet de merak ettiren, bir oturuşta izleten bir dizi olmuş (dandik blutv sistemleri izin verdikçe)
yan karakterler de oldukça iyi, cast da yerli yerinde. sanal arka planlar çok süper değil ama komedi dizisi için yeterli.

  • sniplecionfi

epey eli yüzü düzgün dizi.
çok önceleri çekilmişti ama yeni yayınlandı. pandemi falan girdi araya sanıyorum, olsun. kadro harika, özel bir stüdyoda çekilmiş dizi zaten ta çekildiği zamandan hatırlıyorum özel bir teknoloji falan deniyordu.
beklediğimden çok daha iyi çıktı dizi, bir gecede yapıştırdım geçtim. bu tip dönem dizisini mizahi şekilde çekmek kolay iş değildir, çokça berbat örneği var biliyoruz.
devamı gelecek gibi gözüküyor, gelmese bile giray beyler dizi çekmeye devam etsin, yarattığı bir çok karakterden dizi çıkar çünkü

  • rem1903

giray beyin instagramdaki bu karakterine bayılıyordum. epeydir dizinin yayınlanmasını bekliyordum. beklentimi karşıladı bence gayet başarılı olmuş. aslı tandoğan dışında kadro gayet başarılı, zira bana göre aslı hanımın oyunculuğu kötü. yalnız yenge çinliydi aslında neden çinli yengeden vazgeçildiğini merak ediyorum.

  • elektrik supurgesinin cigligi
YORUMLAR

canlı tv izle