Pretty Smart Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Pretty Smart Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Pretty Smart dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, fragman, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Orijinali dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi, komedi, dram ve romantik türünde yer alıyor.

Filmin yönetmenliğinde Pamela Fryman ve Jody Margolin Hahn üstlenirken, senaryosunu Jack Dolgen ve Doug Mand gibi isimler yer alıyor. Dizinin bölümleri 30’ar dakikadan oluşuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Emily Osment, Cinthya Carmona, Olivia Macklin, Micheal Hsu Rosen, Gregg Sulkin ve Kevin Miles gibi isimler yer alıyor.

Pretty Smart konusu

Dizinin konusu, Kitap kurdu Chelsea, neşeli kız kardeşi ve üç ev arkadaşıyla birlikte yaşamak zorunda kalınca mutluluk hakkında öğrenmesi gereken çok şey olduğunu keşfeder.

Harvard mezunu, entelektüel ve hevesli bir romancı olan Chelsea (Emily Osment), erkek arkadaşı tarafından beklenmedik bir şekilde terk edildikten sonra, neşeli, kaygısız, pek entelektüel olmayan West Coast kız kardeşi Claire’in (Olivia Macklin) yanına taşınmak zorunda kalır. ve onun üç sevimli, eksantrik, pek entelektüel olmayan oda arkadaşı: dikkat dağıtıcı derecede yakışıklı bir kişisel antrenör olan Grant (Gregg Sulkin), eski bir avukat ve şifacı olan Solana (Cinthya Carmon) ve bir sosyal medya fenomeni olan Jayden (Michael Hsu Rosen). . Ancak Chelsea’nin sert, bazen yargılayıcı dış görünüşü, yeni arkadaşlarını tanıdıkça yumuşamaya başlar ve beklenmedik bir aile kurmaya başlarlar.

Pretty Smart oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Emily Osment, Cinthya Carmona, Olivia Macklin, Micheal Hsu Rosen, Gregg Sulkin ve Kevin Miles gibi isimler yer alıyor.

Emily Osment – Chelsea,
Cinthya Carmona – Solana,
Olivia Macklin – Claire,
Micheal Hsu Rosen – Jayden,
Gregg Sulkin – Grant,
Kevin Miles – Dave
Robert Belushi – Johnson
Santana Dempsey – Nabila
David Gridley – Topher
Kyle Jones – Aaron
Imani Love – Tiffany
Alexandra Scott – Jane

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.